Yeni Anaokulu Ekleme Formu – Anaokulunuzu Tanıtın – Anaokulunuzu Ekleyin
p.p3

Yeni Anaokulu Ekleme Formu – Anaokulunuzu Tanıtın – Anaokulunuzu Ekleyin

Neden Anaokulumu Eklemeliyim?
Günde onbinlerce anne ve baba çocukları için sitemizi ziyaret ediyor. Siz anaokul ve kreş sahiplerinin kurumlarını doğru bir şekilde tanıtması, verdiği hizmetleri tam olarak potansiyel velilerine yansıtması, internet aramaları vasıtasıyla öğrenci bulmasında önemli bir yer teşkil etmektedir. Biz bebek sayfası olarak anne babalarla siz anaokulları bir araya getirmeyi hedefledik. Bunun için velilerin en çok merak ettiklerini siz anaokullarına soruyoruz. Böylece velilerimizin sizin anaokulunuzu tercih etmesi için pek çok ön araştırmayı bir kerede sitemizde gerçekleştirmesini sağlıyoruz.
Nasıl Anaokulu Bilgilerimi Eklerim veya Güncellerim?
Anaokul bilgilerinizi aşağıdaki formumuz sayesinde bizimle paylaşabilirsiniz. Bu formun içeriği velilerimizden gelen sorulara göre hazırlanmıştır. Ne kadar çok bilgi paylaşırsanız velilerimiz tarafından tercih edilme şansınız o kadar artar. Özellikle harita ile ulaşımın yaygınlaştığı bu günlerde harita üzerinizdeki konumunuzu sizin için kolaylaştırdığımız yeni modülümüzde anaokulunuzun konumunu belirleyerek girmeniz büyük önem arz etmektedir. Çünkü ilk kez anaokulunuzla tanışacak bir velinin adresinizi haritada görmesi ve ulaşımı kendi konumlarına göre belirleyebilmesi, belki evlerinin konumuyla karşılaştırabilmesi tercih nedeni olmaktadır. Anaokulunuz hali hazırda sitemize eklenmiş fakat bilgilerini güncellemek istiyorsanız, lütfen bu formu tekrar doldurup, bize yeni bilgilerinizle tekrar iletiniz. Ekibimiz her gelen yeni başvuruyu, eskisini kontrol ederek güncellemektedir. Eski bilgileriniz otomatik olarak silinecektir. Yeni bilgilerinizi sitemizde görmeniz yaklaşık olarak 24 saati bulabilir. Eğer bu işlem sırasında bir soru veya sorunla karşılaşırsanız bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
Anaokulu Aramalarımızdaki Sıralama Algoritmamız Nedir?
Anaokullarında arama yapan velilere en doğru sonucu sunmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden ne kadar çok bize bilgi aktarmış, kriterlere uygun sonuç varsa buna göre sıralama yaparız. Ayrıca il ve ilçe filtrelemesiyle de velilerimize bulundukları ileçedeki anaokullarını listeleriz. Tüm bu işlemleri bir kerede maksimum 200 sonuç gösterilecek şekilde sunarız.
Harita İle Ulaşım İle İlgili Gelecek Planımız Nedir?
Çok yakın bir gelecekte, velilerimize onların bulundukları adrese en yakın anaokullarını listelemeye başlayacağız. Şimdi kendinize şu soruyu sorun, sizin semtinizde veya mahallenizde anaokulunuzu duymamış kimse var mıdır? Bizce vardır. Bunun için velilerimize bulundukları konuma en yakın anaokullarını sunarak, çocukları için en iyi alternatif anaokullarını sunmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden siz anaokulu yetkililerine harita üzerindeki konumunuzu tam olarak girmenizi tavsiye ederiz.    
Anaokulu Genel Bilgiler:
İl ve İlçe seçimi zorunludur.
Yetkili Bilgileri:
Elimizdeki istatistiki veriler ışığında, anaokullarının yetkili bilgilerinin sitemizde anaokulu bilgileri altında yayınlanması velilerimize güven vermektedir. Buna rağmen sitemizde yetkili bilgilerinizin yayınlanmamasını veya bir kısmının yayınlanmasını istiyorsanız yukarıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.
Lütfen haritada anaokulunuzu bulup, kırmızı işaretin ucunu tam üstüne getiriniz. Ne kadar yakınlaştırıp, bu işlemi yaparsanız o kadar net adresiniz sitemizde gözükür. Unutmayın pek çok anne baba anaokulunuzun nerede olduğunu merak ediyor!
Anaokul Tanıtım Bilgileri:
Anaokulu Şartlar ve Yaşlar:
Bezli Çocuk Kabul Etme:
36 Aylık Öncesi:
36 - 48 Aylık:
48 - 60 Aylık:
Anaokulunda Yemek ve Beslenme:
Sabah Kahvaltısı:
Öğle Yemeği:
İkindi Kahvaltısı:
Ara Öğünler:
Akşam Yemeği:
Anaokul Fiziksel Özellikler:
Bina Kat Sayısı:
Öğrenci Kapasitesi:
Yüzme Havuzu:
Spor Salonu:
Servis:
Servis Öğretmeni:
Serviste Çocuklara Özel Emniyet Kemeri:
Güvenlik Görevlisi:
Giriş Çıkış Kontrolü:
Çocuklara Özel Önlemler:
Açık Bahçe:
Ön Bahçe:
Arka Bahçe:
Açık Oyun Parkı:
Kapalı Oyun Parkı:
Bahçeler Toprak Zemin:
Bahçeler Beton Zemin:
Kamera İle İzleme:
Hayvanlar Köşesi
Tavşan:
Kedi:
Köpek:
Koyun & Kuzu:
İnek:
Bunlar ve Daha Fazlası:
Toprak ve Ziraat Köşesi
Çiçek Bahçesi:
Sebze Bahçesi:
Meyve Ağaçları:
Çiçek Ekme:
Sebze Ekme:
Meyve Toplama:
Toprakta Deneyler:
Anaokul Aktivite ve Günlük İşleyiş:
Tam Gün:
Yarım Gün:
Gündüz Uykusu:
Giriş Çıkış Saatleri:
Sanatsal Aktiviteler
Bale Dersi:
Gitar Dersi:
Piyano Dersi:
Flüt Dersi:
Vurmalı Aletler:
Dans Dersi:
Bunlar ve Daha Fazlası:
Sosyal Aktiviteler
Tiyatro Çalışması:
Eğitici Oyunlar:
Piyes Çalışması:
Doğum Günü Partisi:
Okul Dışı Geziler: