sss

sss

Soru : Bebeksayfasi.com nedir? Ne işime yarar?

Bebeksayfasi.com, Türkiye’nin en büyük anne ve bebek portalıdır. Ayrıca bünyesinde bulunan anne ve bebek kategorisi için özelleşmiş ürün arama ve alışveriş motoru hizmeti ile size en uygun fiyat konusunda hizmet verir.  Akıllı ve sağlıklı kararlar verebilmeniz, doğru alışveriş yapmanız için size ürün, web sitesi ve fiyat bilgilerini sunar. Kullanımı kolay ve pratiktir.

Soru : Bebeksayfasi.com’da uzman ya da yazar olarak yayın yapmak istiyorum , nasıl yapabilirim ?

Bunun için bize [email protected]’dan ulaşabilirsiniz.

Soru : Bebeksayfasi.com arama sonuçlarına müdahale ediyor mu ?

Hayır, Bebeksayfasi.com tamamen bağımsız bir sitedir. Ürün arama algoritması tamamen kullanıcı odaklı, dinamik ve yalnızca size en uygun arama sonucunu sunmayı amaçlar.

Soru : Bebeksayfasi.com bilgilerin güncelliğini nasıl koruyor?

Bebeksayfasi.com teknolojik altyapısı ve konusunda uzman kadrosuyla size en güncel bilgileri sunmak için çalışır. Tüm bilgiler doğrudan ilgili mağazaların e-ticaret sitelerinden alınır. Fiyat ve ürün bilgileri günlük olarak güncellenir. Robotik arama teknolojisi kullanan Google,Bing,Yandex ‘de olduğu gibi Bebekayfasi.com için de mağazalar tarafından herhangi bir teknik entegrasyon gereği bulunmamaktadır.

Soru : Bebeksayfasi.com hizmetleri için ücret ödemem gerekiyor mu?

Bebeksayfasi.com’un sağladığı hizmetler tamamen ücretsizdir. Dolaylı ya da dolaysız bir şekilde kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmez.  Bebeksayfasi.com ticari bir girişimdir , hizmetini reklam, yönlendirme ve benzeri gelirlerle sürdürür.

Soru: Ürünleri Bebeksayfasi.com’dan satın alabilir miyim?

Hayır. Bebeksayfasi.com bir mağaza değildir. Bebeksayfasi.com, internet üzerinden ürünleri, fiyatları, mağazaları karşılaştırmanıza yardımcı olan bir ürün arama ve alışveriş motoru hizmeti de sunan Türkiye’nin en büyük anne ve bebek portalıdır. Aradığınız ürünü bulduğumuzda size sunduğumuz bağlantı yardımıyla ilgili mağazaya ulaşabilir, detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve isterseniz ürünü o mağazadan satın alabilirsiniz. Bebeksayfasi.com’da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

Soru: Bebeksayfasi.com’da listenen mağazalar/e-ticaret siteleri neye göre seçiliyor?

Bebeksayfasi.com mümkün olduğunca çok sayıda sanal mağazayı araştırır. Bebeksayfasi.com’a belli bir ücret ödeyerek arama sonuçlarında sıralanan mağazaları, marka bazında veya düşük fiyattan yüksek fiyata doğru veya yüksek fiyattan düşük fiyata göre sıralayabilirsiniz.

Soru: Sipariş verdiğim ürünle ilgili bir sorunla karşılaşırsam Bebeksayfasi.com bana yardımcı olur mu?

Hayır,Sipariş verdiğiniz ürünle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda siparişi verdiğiniz sanal mağaza ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Soru : Bebeksayfasi.com ile nasıl işbirliği yapabilirim ? Nasıl beraber çalışabiliriz ? Ürünlerimi Bebeksayfasi.com’da nasıl gösterebilirim?

Anne ve bebek kategorisinde bir katma değer üretiyorsanız ;

  • Ana okulları
  • Pedagoglar, çocuk eğitim uzmanları
  • Aile,kadın,anne,baba ve çocuk blogları ,web siteleri
  • Sosyal proje sahipleri ve dernekler (ücretsiz destek veriyoruz)
  • Doğum fotoğrafçıları , pasta evleri, parti evleri
  • Tüp bebek merkezleri ,hastahaneler, doğum merkezleri, çocuk doktorları, jinekologlar, doğum uzmanları, uzman doktorlar,

olarak kendinizi tanıtmak ve ya  uzman kadromuzda yer almak istiyorsanız, ticari kurumlar ve marka sahipleri olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak istiyorsanız ya da bir  e-ticaret mağazası işletiyor ve ürünlerinizin Bebeksayfasi.com’da görüntülenmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Her türlü fikir, bilgi ve soru için [email protected] u kullanabilirsiniz.