YENGEÇ burcu 17 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Yengeçler yeni günümüz saat 07:16 itibariyle Ay-Satürn arasındaki olumlu görünümle başlıyor. İş ve parasal konularda olgun ve aklı başında görüşmelerde bulunmak ve işlerinizi sağlam bir şekilde yapabilmek anlamında destekleyicidir. Ancak burada size tavsiyem, dış etkenlerin veya baskıların size yanlış kararlar aldırmasına izin vermemenizdir. Bazen pire için yorgan yakarız kimi zamanda gözümüzün önündeki görmezden geliriz.

Oysaki böyle bir etki altında sakin bir şekilde aklı başında hareket etmek son derece yararlıdır.Ay-İkizler burcu seyri gün boyu hakimiyetini sürdürecek. Özel hayatınız, eviniz ve ailenizle ilgili konularda duyguların yerini mantığın aldığı bir gündeyiz. Kimi zaman şöyle bir geçmişe dönerek akıllı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yerinde olabilir. İnsanlarla bağlantı kurmaya olan ihtiyacınız bu enerji sayesinde ön plandadır.

Yeni bir adım atmak istiyorsanız öncelikle şunu düşününüz. Adım atmak istediğim alanla ilgili ne kadar donanıma sahibim. Kendime ne kadar güveniyorum. Bu gelişmenin bana ne gibi faydası olabilir? Bu soruların cevabı olumlu ise, o zaman ikilemde kalmanıza gerek yok.