Yay burcu 20 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Yaylar güne Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyoruz. Tutkularınız aşk konusunda öylesine güçlü ki, hiç kimse ve hiçbir neden sizi durduramaz gibi. Öylesine arzu dolusunuz. İşlemeyen, sizi tutsak eden ne varsa garip bir şekilde ona yöneliyor gibisiniz. Bazen elinizde olmadan isyan edebilirsiniz bazen de tümüyle teslim olabilirsiniz. Bu yaşadığınız aşka ve geçmişin üzerinizde bıraktığı etkiye göre değişebilir.

Ancak şu var ki, bugün kendi gücünüzle baştan çıkabilecek kadar istek dolusunuz.Saat 17:58 itibariyle Merkür ve Mars gökyüzünde kavuşacaklar. Bu oluşum biraz önce sözünü ettiğim aşk konusunda sizi itekleyici bir güç olarak ön planda. Geçmiş veya gelecekten ziyade önünüzde duran gerçeğin peşindesiniz. Aşk bir anda kapıyı çalabilir veya mevcut ilişkiniz sizi kendine esir edebilir.

Ancak burada çok dikkatlice hareket etmek ve içinde bulunduğunuz durumu net olarak görmek gerekiyor. Bunu yapabilmenin yolu gerçekçi düşünmekten geçiyor. Unutmayalım ki Merkür geri hareketi hala devam etmekte. Bu durumda tutkularınızın sizi esir almasına izin vermemeli, olan biteni iyi gözlemlemelisiniz.
.bebeksayfasi.com/astroloji/gunluk-burc-yorumlari/yay-burcu-gunluk-yorumu-19-nisan-2011-5934.htm’); return false;”>