Tanıştıkları erkekleri daha tam tanımadan ilişkiye adım atan kızları uyarmak adına “tehlikeli erkek” kılavuzu hazırlayan Hürriyet Kampüs, genç kızlara sorunlara davetiye çıkarmadan önce seçici olmayı öğretiyor.

İyisi mi, ilişki henüz tam olarak başlamamışken karşımızdaki erkeğin ‘tehlikeliler’ sınıfına dahil olup olmadığını gelin hep beraber öğrenelim.

Evli erkek

Evli bir erkekle beraber olmak tamamen mantık dışı ama ne yazık ki birçok kadın, bu tuzağa düşüyor. Cinsel ilişkiniz çok güzel olabilir ama bu adam hiçbir zaman o ihtiyaç duyduğunuz “hayatınızın erkeği” olamaz.

Yılbaşını ya da Sevgililer Günü’nü bir düşünsenize. Her zaman ayda birkaç gün buluşmayla ve gizli görüşmelerle yetinmek zorunda kalacaksınız. Karısını bırakacağını mı söylüyor? Bu masalı daha önce de duymuştuk.

Çok eşli erkek

Bu erkek, bir kadını dünyanın en güzel kadını olduğuna inandırabilir, ama kısa bir süre sonra kalp kırmaya başlar. Onun için nitelik değil nicelik önemlidir. Gerçekten de mükemmel bir insan olabilirsiniz ama o sizi daha sıradan bir kadınla aldatabilir.

Eğer sürekli aynı yalanları tekrarlıyorsa, yatakta başka bir kadının adını sayıklıyorsa, gömleğinde ruj izi varsa ya da kadın parfümü kokuyorsa sizin için tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

Bağımlı erkek

Bağımlılığın ne olduğu o kadar da önemli değil. Alkol, uyuşturucu, kumar vb. bir bağımlılığı olan bir erkekle beraber olmak hiç de hoş değildir. Bu tür bir alışkanlığı olan bir erkekle olmak tehlikeli bile olabilir.