Kahverengi gözler, kan kırmızı dudaklar ve saten yanaklar… Bu sezon inanılmaz görünmek için birçok seçeneğiniz var.

2013-2014 Sonbahar Kış makyaj trendleri hepimizi biraz daha vamp olmaya zorluyor. Seksapel öne çıkıyor. Hoşunuza gitmedi mi? Tam tersi de var, merak etmeyin. En iyisi trendlere genel bir bakış atalım.

Koyu kiraz rengi ruj

Geleneksel kırmızı ruj, koyu ve romantik bir dönüş yaptı bu sezon. Koyu kiraz rengi çok popüler. Ama vampir gibi görünmemek için yanaklarınıza sıcak tonlarda bir allık veyaz bronzlaştırıcı sürün.

Kahverengi dumanlı gözler

Daha yumuşak görünen dumanlı gözler için kahverengi iyi bir seçim. Espresso rengi bir göz kalemi ile isli gölgeler yaratabilirsiniz. Makyaj sanatçıları meşhur dumanlı göz makyajında siyah ve gri yerine artık kahverengiyi tercih ediyorlar.

Yeşil far

Evet, yeşil. Ama mücevher tonundaki yeşil. Göz kapağınızın üstüne yeşili parmaklarınızla yayın ve hafif bir gölge yaratın. Siyah maskara ile makyajı tamamlayın.

Kedi gözler

Abartılı şekilde sürülmüş eyeliner ile Kleopatra gibi görünebilirsiniz, ki kedi gözler bu sezon çok trendi. Gece makyajında bu görünüm çok popüler olacak. İlk olarak, siyah kalem ile istediğiniz şeklin ana hatlarını çizin ve içini jel veya sıvı eyeliner kullanarak doldurun. Daha yoğun bir görünüm yakalamış olursunuz.

Altın dokunuşlar

Gözlerinizin ve yanaklarınızın üzerine altın dokunuşlar ekleyin. Toz şeklindeki dokular bu kullanım için en uygun olanlardır. Altın, ışığı yüzünüze çok güzel yansıtır ve derinlik katar.