ilişkide daha fazla zevk almanın yolları cinsel ilişkide zevk almanın yolları sevişirken daha cok zevk almanın yolları ilişkiden zevk almanın yolları hayattan zevk almanın yolları ilişkide zevk almak ilişkide zevk almak için ne yapmalıyım ilişkide zevk almak için ne yapmalı


Uzun yılar geçmesine rağmen hala yatak odasında mutluluğu yakalayamadınız mı? Peki, cinsellikten daha fazla zevk almak için çabalıyor musunuz? Size çok zor, hatta imkansız gibi gelse de cinsel mutluluğu yakalamak sandığınız kadar zor değil. CİSED Onursal Başkanı Cem Keçe, seksten daha fazla zevk almanın püf noktalarını anlatıyor.

Duygusal yönden sevme ile işe başlayın
Kadının cinsel yoldan doyuma ulaşabilmesi için duygusal yönden sevildiğine, değerli olduğuna ve arzulandığına inanması gerekir. Bunu erkeğin gözlerinde, sözlerinde, davranışlarında ve dokunuşlarında fark etmek ister. Erkek sevdiğini ve sevildiğini cinsel ilişkiyle fark edebilirken, kadın da cinsel ilişkiden haz alarak ve partnerine bu hazzı yaşatarak duygusal ihtiyaçlarını fark eder.

Birbirinizin nasıl uyarıldığını keşfedin
Erkeğin, kadının cinsel ihtiyaçlarının farklı olabileceğini anlaması gerekir. Çünkü bir kadına haz yaşatmak ve bu haz sonunda doyuma ulaştırmak tümüyle farklı bir konudur. Sanılanın aksine, erkeği mutlu eden her şey kadını da mutlu etmeyebilir. Bu nedenle, erkeğin partnerinin bedenini tanıması ve nasıl uyarıldığını bilmesi ve zamanla keşfetmesi gerekir. Kadının da bu keşfe yardımcı olması esastır.