Seks hayatına romantizm katmak isteyenler için önerilerimiz var.

İşte, hem sizin hem de eşinizin ruhuna hitap edecek, romantik seks taktikleri…

Mesaj atın

İlişkinize aynı anda hem romantizm hem de seksapel katmak için eşinizin cep telefonuna veya e-posta adresine “Seninle olmayı çok istiyorum, keşke şimdi yanımda olsan” benzeri bir mesaj gönderin.

Parfümünüzle kendinizi hatırlatın

İlk tanıştığınızda kullandığınız parfüm onun hafızasından hiç silinmemiştir. Koku uzmanları, kokuların çok kuvvetli hatırlatıcı özellik taşıdığını söylüyor. O kokunun aynısını kullanarak romantik dönemlerinizi hatırlatın ona.

Yarı giyinik kalın

İlişkinizin ilk zamanlarında nasıl da çekingen olduğunuzu hatırlayın. O heyecanı yeniden yaşamaya ne dersiniz? Tıpkı ilk zamanlardaki gibi çekingen bir kadının tam olarak soyunamaması rolünü oynayın. Tamamen soyunmaktan vazgeçip, iç çamaşırlarınızı çıkarma zevkini eşinize bırakın.

Birlikte seksi hikayeler okuyun

Yatağa girin ve eşinize yüksek sesle seksi bir roman ya da hikaye okuyun. Biraz okuduktan sonra kitabı eşinize verin, bir süre o size okusun. Normal şartlarda söylemekten çekindiğiniz şeyleri kitaptan okur gibi söyleyebilme şansınız da doğmuş olur. Bu oyun, erotik film etkisi yaratarak ikinizin de seks isteğini artırabilir.

Hafifçe dokunun

Sert dokunuş her zaman daha seksi olmak anlamına gelmiyor. Birbirinize yumuşak hareketlerle dokunmaya çalışın. Hissetmekte bile zorlanılan dokunuşlar vücutlarınıza farklı bir elektrik verir.

Aromatik yağları kullanın

Hafif dokunuşlarınızı romantik bir masaja dönüştürmeye ne dersiniz? İster eşinize aromatik yağ damlatarak ellerinizle masaj yapın isterseniz de aromatik yağ ile avuçlarınızı ve diz kapaklarınızı iyice yağladıktan sonra partnerinizin bacakları arasına yerleşin, yağlı dizlerinizi eşinizin bacaklarının iç tarafına sürtün. Sonrasında ne yapacağınız size kalmış.