oğlak

AŞK VE İLİŞKİLER

28 ekim tarihine kadar Boğa burcunda ilerleyecek Güneş aşk hayatınız ve yaşamı güzel yanlarıyla görebilmeniz yönünde size huzur vermeye devam edecektir. Kişi hem değerlerine sahip çıkmayı hem onları korumayı, her alanda üretmeyi, verimli bir şekilde yaşamayı tercih edebilir. Aşkta sağlam ve gerçekten uzun vadeli olana yönelir. Kararlarını çabuk ve düşünmeden vermez. Yararını ve zararını hesap eder. 13 ekim tarihinde Jüpiter ile kavuşum yapacak Güneş, yılın en güzel tarihini işaret ediyor. Aynı gün gökyüzündeki değer enerjilere de baktığımda Oğlaklar açısından şanslı bir gün olduğunu söylemeliyim.

Hele yükseleniniz Oğlak, Boğa ve Başak ise, değmeyin keyfinize. Jüpiteri Haziranda yolcu edeceğiz. Bu görünümün bir daha oluşması için 12 yıl geçmesi lazım. O zaman gelin bu tarihte gerek aşk, gerek çocuk gerekse yaşamımızla ilgili olarak bir dilek tutalım. Yaşanmış acı tecrübeleri unutalım ve arınarak yeni bir sayfa açmaya hazır olalım dostlarım. Böyle bir gökyüzü pozisyonu her zaman görülmez. Hep şunu derim, tohumundan emin olan, ürününden kaygı duymaz. Güzellikler eken, güzellikler biçer. İnancımızı koruyalım. Bize huzur verecek 13 ekim tarihini ajandamıza işaret edelim.9 Mayıs-24 Mayıs tarihleri arasında aşk evinizde seyrini sürdürecek Merkür, dönemi en olumlu şekilde değerlendirmenizi, ileriye yönelik bir ilişki yaşamak adına en doğru kararları vermenizi sağlayıcıdır.

Sizin gibi ciddi niyetli ve güvenilir bir kişi için bu dönem zihinsel anlamda huzur vericidir. Sağduyulu ve yapıcı bir şekilde durumunuzu ele alarak kararlarınızı verebilirsiniz. İstikrar sizin için her zaman önemli olmuştur. Tutku ve arzularınızın aşırı kaçmasına izin vermeden karşınızdaki kişiyi değerlendirirsiniz. Öyle gelir geçer olana değil, gerçekten anlamlı ve sağlam olanı bu dönemde tercih edebilirsiniz.