oğlakOğlak Burcu-Temmuz Ayı Genel Değerlendirmesi1 Temmuz tarihinde karşıt burcunuz Yengeçte oluşan Parçalı Güneş Tutulması, ilişki, iş ortaklığı, manevi değerleriniz, aileniz, duygusal güvenliğiniz konularında etkili olup zorlayıcı yanları vardır. Birbirinizin istekleri, hayata bakış açısı, değerlerini savunma biçimi arasında kutuplaşma oluşturabilir. Ancak ilişkinin niteliğine ve aranızdaki anlaşma durumunuza göre sizi etkileyebilecek bu tutulma sakin, ılımlı ve olgun yaklaşımlarla bezendiğinde sorunsuz bir şekilde atlatılabilir.

4 Temmuz tarihinde Venüs Yengeç burcunda seyrine başladığında, Güneş Tutulmasının yaralarını sarabilmeniz anlamında destekleyicidir.

23-28 Temmuz Güneş ve Venüs Aslan burcu seyirleri başkaları destekli parasal akışın simgesi. Bu iş hayatınız veya çocuklarınız, aşk yaşamınızla ilgili bir akışın da simgesidir. Bu devrede başladığınız işleri bitirmek ve zirvede olmak için çıkarlarınızı ön plana alabilirsiniz.

28 Temmuz tarihinde Merkür yöneticisi olduğu Başak burcunda seyrine başladığında işiniz, eğitim hayatınız, ticari faaliyetleriniz, iletişim, haberleşme konularında bilginizi hem genişletme hem de diğerleriyle paylaşma imkanına kavuşursunuz.

Çalışkanlığınızla insanların dikkatini çekebilir, araştırma konularında her türlü belgeye ulaşabilirsiniz. Takdir edilmekten ve işinizle ön planda olmaktan zevk aldığınız bir dönemdir.Temmuz Ayı Astrolojik Takvimi1 Temmuz parçalı Güneş tutulması 11:37-Yengeç burcunda2 Temmuz Merkür Aslan burcuna girişi 08:384 Temmuz Venüs Yengeç burcuna girişi 07:1723 Temmuz Güneş Aslan burcuna girişi 07:1228 Temmuz Venüs Aslan burcuna girişi 17:5928 Temmuz Merkür Başak burcuna girişi 20:59