Sıcak yaz günlerinin en büyük keyiflerinden biri de kuşkusuz dostlarımızla çeşit çeşit dondurmaların tadını çıkardığımız anlardır. Yaz renkleriyle bezenmiş tabaklarda meyvelerle servis yapacağınız dondurmalarla sunumdaki ustalığınızı sergileyebilirsiniz. Kütahya Porselen’in 12 Parça Dondurma İkram Seti, renkleri ve zarif tasarımıyla eşsiz bir etki yaratıyor, ikramlarınızı taçlandırıyor.

Yaz günlerinin vazgeçilmez ikramlarından olan dondurmaları şık ve renkli bir sunumla servis ederek bu keyfi zenginleştirmek istiyorsanız Kütahya Porselen size çok cazip bir seçenek sunuyor. Dondurma kaselerini, renkleriyle yaz keyfinizi artıracak tabaklara yerleştirerek meyvelerle süsleyebilir, misafirlerinize göz alıcı sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Kütahya Porselen’in 6 adet dondurma kasesi ve 6 adet dondurma kasesi tabağından oluşan Dondurma İkram Seti bu yıl yaz davetlerinin vazgeçilmezlerinden olmaya aday. Kütahya Porselen 12 Parça Dondurma İkram Seti satışa sunuluyor.

Bu sete sahip olmak için Kütahya Porselen mağazalarını veya Kütahya Porselen ürünlerinin yer aldığı Türkiye’nin dört bir yanındaki Corner Collection mağazalarını ve ulusal marketleri ziyaret edebilir, internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.