kova burcuGüneş, kişisel meselelerinizi halletmek adına yoğun bir enerji ve zaman harcamanız anlamındadır. Bu sadece kendinizi önemsemeniz anlamına gelmez, sadece kendi isteklerinizi daha fazla düşünmek durumundasınız dersek daha doğru bir tanımlama yapmış oluruz. Çünkü bir ışık gibi parlamak ve kim olduğunuzu fark ettirmek arzunuz yoğundur. Liderlik etmek veya yönetici pozisyonunda bulunmak size mutluluk verir.

Kendinize olan güveniniz yükselir ve özgür olmak istersiniz Yaşamınız üzerindeki hakimiyet duygunuz fazlasıyla yoğundur. Ancak bütün bunları gerçekleştirirken güç arayışında olmaktan ve diktatörce davranmaktan sakınmalısınız. Başka insanlara da kendilerini ispatlamak için zaman tanımalısınız. Bu dönemde, ilgi odağı olma arzunuz güçlüdür.

Davranışlarınız diğer insanlar tarafından üstün olduğunuzu düşündürür. Kendi kişiliğinizi ifade etme, kabul ettirme benliğinizin ana teması haline gelebilir.kendine inanmayı öğretir. Şimdi hala olumsuz bir zaman diyebilir miyiz dostlarım.Balık burcunda ilerleyecek Merkür etkisi altında, düşünceleriniz ve iletişim şeklinizde duyarlılık ön plandadır. Maddi konular son derece önemli hale gelir. Derinlemesine düşünür fakat dışarıdan gelen sert etkiler karşısında kolayca kırılabilirsiniz.