koç burcuKOÇ burcu 17 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Koçlar, etkili olacak Venüs-İkizler burcu seyri genel anlamıyla etrafınızdaki dünya ile olan irtibatınızı hızlandırıyor. Kültürel yönde paylaşımlarda bulunmanız, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz yeni insanlarla tanışmanız yönünde destekleyici. Hatta bir çocuk gibi özgür hareket edebilir, aklınıza geldiği gibi konuşabilirsiniz. İlişkisi sağlam bir temel üzerine kurulmuş çiftler bu dönemde konuşmak, paylaşımda bulunmak, birlikte eğlenmek, gezmek, farklı yerler görmek isteyebilirler.

Tatil programınızı bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bu dönemde birbirinizin eğlenceli yönlerini yeniden keşfedebilir, dönemi keyifli geçirebilirsiniz.-İlişkisinde sorunu olanların iletişim ve fikir alışverişinde bulunmayı mutlaka öne almaları gerekiyor. Tarafsız bir gözle olayları incelemeniz halinde her türlü güçlüğün altından kalkabilirsiniz.-İlişkisi olmayanlar açısından bu dönemi değerlendirirsek, genel olarak sorunsuz, eğlenceli bir aşk tam size göredir. Bu dönemde karşınıza çıkacak kişiyi iyice incelemenizi öneriyorum.

Çünkü hayatında bir başkasının bulunması veya evli olma ihtimali bulunabilir. Partneriyle sorunlu bir dönem geçirdiğinden dolayı bir arayış içinde olabilir. Bu etki altında başlayan bir ilişkinin uzun ömürlü olacağını söylemek zordur. Ancak her iki kişinin de doğum haritalarında etkili bir transit dönem yaşanıyorsa ve eşleşim uyumunuz yüksekse tabii ki durum değişir. Bu uzun bir ilişkinin ilk startı anlamına gelebilir.Not: Venüs-İkizler burcu seyri hakkındaki daha geniş bilgiyi, Haziran aylık yorumunuzda bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.