Neleri yapmalı, neleri yapmamalısınız?
Hoşlandığınız birinin cep telefonunu aldınız.

Peki şimdi ne yapacaksınız?
Kısa mesajla flört etmek ilk başta kolay gelse de yazdıklarınız yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.

İşte mesajlaşırken dikkat etmeniz gerekenler..

Kısa mesajla flörtSadece “Merhaba” yazmayın. Bu tür kısa ve utangaç bir mesaj sizi bir yere götürmez. Ondan hoşlanma ve düşünme nedeninizi mutlaka yazmalısınız.

Ona onu özlediğinizi belirten mesaj göndermeyin. Kadınlar bu hareketi bir erkeği başkasından kıskandığı zaman yapar.

Size gönderdiği mesajı 24 saat içerisinde yanıtlayın. Neden görmediğinizi yazın.

Onun sizi dışarı davet etnesini sağlayacak bir mesaj atın. Mesela: “Hakkında birşey bilmiyorum, ama sanıyorum Bu Salı işten sonra birşeyler içeceğim. Benimle gelmek ister misin?”

Çocuklaşmayın. Gece 10’dan sonra mesaj gönderiyorsa sizinle vakit geçirmek istiyordur. Gece geç saatlerde flirt edenler sizinle çıkmak istemez. Bunu bilerek olumlu ya da olumsuz mesaj gönderin.

Alkollüyken ya da aşırı duygusalken mesaj göndermeyin. Söylemek istemeyeceğiniz şeyler yazabilir ve herşeyi mahvedebilirsiniz.

Emin olduğunuz durumlarda telefonla konuşun. Örneğin hoşlandığınız kişi sizi aramışsa ve görmemişseniz mutlaka onu geri aramalısınız. Ona mesaj gönderdiğinizde okuyup okumadığınızdan emin olun.

kısa mesajla flörtMesajlarda çok fazla kısaltma kullanmayın. PBF yani Potansiyel Boy Friend gibi kısatlamaları genelde 13-16 yaş grubundaki çocuklar kullanıyor.

Özel bir ilişkiniz yoksa kesinlikle seksi mesajlar göndermeyin. Çok özel seksi fantazilerinizi bir anda işyerindeki arkadaşlarınızın cep telefonlarında görebilirsiniz.