Yanlış çizilmiş kaşlar üzgün, yorgun bir ifade verir. Yüz şeklinize ve karakterinize uygun kaşlar ise güzelliğinize güzellik katar. Daha etkileyici bir bakış kazandıran kaşlar için ne kullanmalı?

Biz kadınların kaşlarımızla ilişkisi dillere destan. Az kaşlı olmaktan, kaşımızdaki boşluklardan, kaşlarımıza şekil verememekten ya da kaş rengimizden şikayet edip duruyoruz.

Kozmetik dünyası kaşları ile problem yaşayan ya da daha etkileyici bakışların harika kaşlarla mümkün olduğunu bilen kadınlar için onlarca ürün yarattı.

Bu ürünler arasında kaşları kısa zamanda dilediğimiz gibi şekillendirmemizi sağlayan kaş kalemleri, kaştaki boşlukları doldurup uygulama sonrası kaşın öyle kalmasını sağlayan kaş mumları, isyankar kaşları şekillendiren kaş jelleri ve kaşlara derinlik katan kaş farları var.

En iyi kaş kalemleri (Brow pencil)
Kaş kalemi en küçük detayları bile düzeltmenizi sağlar. Kalemi, kaşlarınızı hızlı bir şekilde belirlemek ve şekillendirmek için kullanabilirsiniz.

MAC Eye Brows
Kolayca uygulanabilen ve kaşlarla bütünlesen bu kalemi açmanız gerekmiyor. Ucu çıkarmak için kalemin arkasını çevirin yeter.

Clinique Superfine Liner for Brows
Doğal renk çeşitlerine sahip bu kalem uygulamada tam kontrol sağlıyor. Ucunu çıkarmak için kalem açacağı kullanmanız gerekmiyor.

Tom Ford Brow Sculptor
Eğimli ucu kaşlara cok kolay ve çabuk uygulama yapmanızı sağlıyor. Kalem tipi kullanımı ve kremsi yarı sert yapısıyla kaşları belirliyor ve kaş mumu gibi kaşları yerinde tutuyor. Kalemin diğer ucunda kaşları düzeltmeniz için fırça var.