Tıp dünyası kanser hakkında ortaya atılan iddia hakkında konuşuyor. “World Without Cancer”, yani “KanserSİZ Dünya” isimli kitabın söylediğine göre “KANSER diye bir hastalik yok! Kanser, sadece vitamin B17 eksikligi!” diyor.

KanserSİZ Dünya isimli kitabı yazan ve destekleyen tıp adamlarına göre;

Kemoterapi, ameliyat veya degisik agir haplar almaniza gerek olmadığından ve KEMOTERAPİNİN İYİLEŞTİRME ORANI % 9 OLDUĞUNDAN BAHSEDİYOR.

Kanser İçin Limon Mucizesi..!!
Tıpta son yenilik, kansere karşı etkili!
Dikkatle okuyun ve kararı siz verin!!!
Limon, kanser hücrelerini öldüren mucizevi bir mahsul. Kemoterapiden
10,000 kat daha güçlü!!!

Neden biz bunları bilmiyoruz?
*Çünkü bazı laboratuarlarda üretilen sentetik ilaçlarla birileri çok büyük kârlar elde ediyor.
*Limonun tadı güzel ve kemoterapinin korkunç yan etkilerine sebep olmuyor. Multimilyonerlerin sahip olduğu büyük şirketlerin kârlarına
zeval gelmesin diye bu sır saklanırken daha kaç kişi ölecek?
*Bildiğiniz gibi limon ağacı, limon ve lim (yeşil limon) gibiçeşitleriyle bilinir.

Bu meyveyi farklı şekillerde yiyebilirsiniz:
Posasını yiyebilir! , suyunu sıkabilir, içecekler hazırlayabilir, şerbetler ve tatlılar yapabilirsiniz. Bir çok erdemleriyle tanınır, ama en ilginç olanı tümör ve kistler üzerine olanıdır. Bu bitki her tür kanser tipine karşı kanıtlanmış bir çaredir. Bazıları kanserin her türlü varyasyonuna karşı yararlı olduğunu söylüyor. Bakteri enfeksiyonları ve mantarlara karşı anti mikrobal spektrum olduğu, kurt ve parazitlere karşı etkili olduğu kabul ediliyor. Yüksek tansiyonu dengeliyor. Ayrıca stresle savaşan, sinir bozukluklarına iyi gelen antidepresan etkisi var.