kizler burcu 30 Ekim 2014 yorumu

Sevgili İkizler saat 05:44 itibariyle Terazi burcunda meydana gelecek Dolunay etkisi altında güne adım atıyoruz. Günümüz sadece bu oluşumla sınırlı değil. Saat 12:02 Venüs-Kuzey Ay Düğümü mücadeleci görünüm ardından saat 19:02 de Mars-Satürn karşıtlığını hesaba katarsak bize düşen sakin ve aklı başında hareket etmek. Çevrenizdeki insanların da bu enerjilerden etkilenebileceği gerçeğini göz ardı etmemeliyiz. Yoksa her şeyin sadece bize karşı olduğunu düşünürüz ki, bu kesinlikle yanlıştır.

Bu Dolunay genel olarak ileriye yönelik olarak düşündüğünüz hedeflerinizi yaratıcı ve keşfedici yanlarınızı ortaya koyarak ifade etmeniz anlamına gelse de, yöneticiniz geri hareketini sürdürdüğü için, sosyal hayatın içinde bireysel kimliğiniz ve duruşunuzla kendinizi ispat etmeye çalışırken, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bencil düşünmek yanlış olur. Yani siz kendi kafanızın içinde herhangi bir konuda karar alırken, eğer hayatınızda bir kişi varsa onunla bütünlük oluşturmanız son derece önemli. Yine bu oluşum altında, aşk hayatınızla ilgili meselelerde dengeyi iyi korumanız şart. Yani her ne kadar başkalarının gözünde popüler biri olsanız da, yaşadığınız ilişkide egonuzu geriye çekerek düşünmeniz şart.Özgür olmak, özgür hareket etmek düşüncesiyle hayatınızı geçirirken, eğer çocuğunuz varsa onun sorumluluğunuz göz ardı edemeyeceğini bilmeniz gerekiyor.

Yani özgürlüğünüzün sınırlarını iyi çizmeniz lazım. Başka insanların sizi sevmesi, ilgi göstermesi ve pohpohlamasını gerektiğini düşünerek, gelir geçer aşklar yaşamak yerine, bir ilişkiyi sağlıklı nasıl yürütmeniz gerektiğini muhakkak düşünmeniz gerekiyor. Özgürleştiren ve sınır tanımayan özelliklerinizi sürekli vurgulamaya çalışırken, partnerinizin bundan rahatsızlık duyabileceğini hesap etmeniz son derece önemli. Yaşamınızı sadece dış dünyada aktif olacak şekilde planlamaya çalışırken, yeri geldiğinde sadece kendi kalıplarınız içinde yaşamak zorunda kalabileceğinizi hesap etmeniz yine son derece önemli. Olayları sadece kendi bakış açınızla ele alarak, ben haklıyım, benim dediğim doğru demek yerine, başkalarının da görüşlerini almanız ve sormanız gerektiğini muhakkak öğrenmeniz gerekiyor. İşte bütün bu noktalara dikkat etmeniz halinde bugünkü Dolunay size arzuladığınız bir aşkı armağan edebilir.