.bebeksayfasi.com, binlerce organik ürünü tek bir platformda bulabileceğiniz e-ticaret sitesi.

.bebeksayfasi.com, aynı zamanda, GDO’lu ve sağlıksız ürünlerin kol gezdiği günümüzde, hamileliğin başlangıcından itibaren organik yaşamı tercih eden tüm annelerin dünya markalarını en güvenilir sertifikalarla bulabilecekleri yepyeni bir mecra.

.bebeksayfasi.com’un doğuşu başlar. Organik ürün tüketimine uzun yıllar önce başlayan Çıkrıkçı ve Öner, kendi ihtiyaçlarını karşılamak noktasında birbirlerinden uzak farklı farklı noktalara giderken harcanan zamanının özellikle anneler için çok daha değerli olduğunun bilinciyle internete yönelirler.

Ulaşılabilirlik, güvenilir ürün ve sağlıklı yaşam

.bebeksayfasi.com’da bilhassa uluslararası geçerliliği olan organik sertifikalı üreticilerle çalışarak, anne-bebek-güzellik-gıda-seyahat-temizlik-ev ve dekorasyon olmak üzere sekiz ana kategoride ve beş bini aşkın üründe toplarlar. Sitede yapılan her alışveriş olmazsa olmaz 128 bit SSL ile korunur. Kredi kartı kullanmak istemeyenler için sitede havale veya PayPal ile ödeme alternatifleri de bulunuyor.

Mart ayında hayata geçen site hem teknoloji ile büyüyen hem de doğaya saygılı, sosyal medyayı aktif olarak kullanan, sağlıklarına ve çevreye önem veren annelerin odak noktası.