KOÇ burcu 29 Temmuz 2014 yorumu

Sevgili Koçlar gün boyu etkisini hissedeceğimiz Merkür-Neptün karşıtlığı, trafikteki sarı ikaz ışığı gibi dikkatli olmamızı söylemektedir. Çünkü Merkürün gölgeli günlerindeyiz, Neptün ise geri hareketini sürdürüyor. Ay, tüm gün boyu boşlukta kalacak. Demek oluyor ki, bazı şeyler tam olarak yerine oturmuyor. Mevcut durum bizi gözden geçirmeye, biraz daha dikkatli olmaya çağırıyor. Sanki birkaç ay önce düşündüklerimizi hatta yerine oturduğunu sandığımız işleri bir daha elden geçirmek, eksiklere bakmak lazım.

Bu haliyle hareket etmeye kalkışsak veya tamam deyip öne sürsek yarı yolda kalabiliriz. Bu karşıtlık insanın elini kolunu bağlamaktan ziyade, biraz daha dikkatli ol, mantıklı olmaya çalış ancak hiç kimsenin senin huzurunu bozmasına izin verme, en iyisini elde etmek için biraz daha çalış der gibi. Ben bu karşıtlığın aslında ideallerinizi, kendinizi ve her durumu tekrar ele aldığınızda çok daha başarılı olacağınızı düşünüyorum. Yani hiçbir şey için henüz geç değil ancak uygulamak için zamana ihtiyaç var. Sabırlı olmalı, bilinçli hareket etmeliyiz. Değerlerimize sahip çıkmalı, güvenliğimizi önemsemeliyiz.

BOĞA burcu 29 Temmuz 2014 yorumu

Sevgili Boğalar gün boyu boşlukta kalacak Ayın etkisi bir yandan diğer taraftan Merkür-Neptün arasındaki karşıtlık derken, gün boyu dikkatli olmamızda fayda var. Merkürün gölgeli günlerini yaşıyoruz. Aşk konusunda belli bir durgunluğun yaşanması gayet doğal. İfadelerimize özellikle bu dönemde özen göstermeliyiz. Sonradan pişman olacağımız sözler etmemekte fayda var.