KOÇ burcu 20 Ağustos 2014 yorumu

Sevgili Koçlar, Ay-Boğa burcu seyri altında, size en çok huzur verecek olgu kendinize olan güven duygunuzdur. Sözleriniz, hoş duygular ve değer bilen görüşlerinizle bezenmiştir. Sevginizi jestlerle, mimiklerle göstermekten zevk alır, değer verdiğiniz kişilere minik sürprizler hazırlayarak gönül fethedebilirsiniz. Son günlerde ruhsal açıdan baskı altında olanlar için bugünkü enerjiler iyi gelebilir ve morallerinin yükselmesini sağlayabilir.

Ebeveynlerinizle, sevdiğiniz kişiyle yakından ilgilenebilirsiniz. Sabırlı ve son derece dayanıklı, sizi üzen ve tedirgin eden konularda gönül ferahlığı içinde sorunlarınızı ele alabilirsiniz. Yakın çevreniz tarafından el üstünde tutulacağınız bugün, sorunlarınızın farkında olan insanların size destek olduklarını bilmek hoşunuza gidebilir.

BOĞA burcu 20 Ağustos 2014 yorumu

Sevgili Boğalar gün boyunca burcunuz üzerinde etkili olacak Ay, yakın çevrenizdeki insanlara karşı olgun, sabırlı ve son derece hoşgörülü davranmanız yönünde size destektir. Herhangi bir konuda odaklanma enerjiniz yüksek olduğundan kişisel uğraşlarınızla başarılı işler çıkarabilirsiniz. İşlerinizi bildiğiniz şekilde yapmak istediğiniz için, dışardan gelebilecek yardımları pek kabul etmeyebilirsiniz. Siz başarmalısınız ve sizi oldukça yeterli bir kişi olarak görmeliler.

Arkadaşlarınıza karşı son derece içten, yardımsever davranır, onlardan desteğinizi esirgemezsiniz. Hareketlerinizde dürüstlük ve güvenilirlilik ön plandadır. Toplum önünde saygıdeğer imajınızı güçlü tutmaktan yanasınızdır. Alçak gönüllülüğünüz özellikle dostlarınız tarafından memnuniyetle karşılanır.

İKİZLER burcu 20 Ağustos 2014 yorumu

Sevgili İkizler bugün, hayatın zevkli yanlarının tadını çıkarmak, gönlünüzden geldiği gibi hareket etmek için maddi güce çok fazla ihtiyacımız olduğunu düşünebiliriz. Bunun nedeni Ay-Boğa günlerinin güvenceyi işaret etmesidir. Doğal olarak parayla alakalı konularda hassasiyet göstermemiz bu yüzdendir. Ancak iş bununla da kalmaz. Kişinin para kazanmak için şansa ihtiyacı olduğunu düşünmesi de yine böyle zamanlarda görülebilir. Bu şansı yaratacak olan tabii ki kendisidir. Çünkü çalışan, emek sarfeden, bastığı yeri bilen kişi zaten şansını kendi başına yaratacak demektir.