Hamileyken ve emzirirken Fat Flush programını uygulayabilir misiniz?

Fat Flush programı, kilo vermek ve sistemi temizlemek için muhteşem bir programdır. Hamileyken veya emzirirken bu programı uygulamanızı tavsiye etmiyorum çünkü optimal besin desteğine ve ek kalorilere ihtiyacınız olacak- hamileliğin ikinci ve üçüncü üç aylık dönemi boyunca hergün en azından ekstra 300 kalori ve emzirirken her gün 500 kalori- Fakat diyet yemeği programına katılmanız için sizi teşvik eden Fat Flush belirli diyet yemeği bileşenleri vardır. İlki yağlı balık ( som balığı, uskumru, sardalya, ton balığı ) ve yumurta yenildiğinde alınan DHA olarak bilinen temel yağ asitidir. DHA, beyn,n ve gözlerin ilk yapı bloğudur. DHA kesinlikle optimal beyin ve cocukların göz işlevleri geliştirmek için esastır. Amerikalı kadınların sütündeki DHA seviyesi dünyada olan en düşük seviyelerden biridir. Bu yüzden her hamile ve emziren kadının hergün en azından 200 miligram DHA ile kendisini desteklemesini tavsiye ediyorum. Emziren kadınlar 400 miligram alabilirler. Nureomins markasını tavsiye ediyorum çünkü bu şirket su yosunlarından ve gerçek balıktan DHA elde edilen bir oluşum kullanır.

Aşırı kilolu çocuğum bu programı uygulayabilir mi, Fat Flush programı uygulamak için herhengi bir yaş kısıtlaması var mıdır?

Fat Flush programını çocuklar hariç, 12 yaşından büyük olan kişilere tavsiye ediyorum. Fakat uygun bir kiloya sahip olmanın temel önde gelen prensibi kesinlikle yaş sınırı olmaksızın herkes için önemlidir. Bu yüzden çocuklarınızın salata soslarına, pankeklerine, mısır gevreklerine keten yağı veya ketenden oluşan bir öğün eklemeyi düşünürüm. Çocuklarınızın besinlerine omega 3 bakımından maddeler eklemenizi destekleyen birçok araştırma vardır. Klinik çalışmalar, ketenin ADD’yi, hiperaktiviteyi ve davranışsal bir takım bozuklukları kontrol etmeye yardımcı olabileceğini gösterir.” Eat Fat Lose Weight” adlı yemek kitabımdaki leziz ve keten bakımından zengin yemek tariflerine dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Çocuklarınız ve tüm aileniz sağlık donanımından hoşlanacaktır. Bu tatlar yulaf ezmesi keten muffins, bal kabağı kreması muffins ve kepekli meyve barları gibi lezzetli ve hoştur. Tuzlu ve baharatlı yiyecekler, omega bakımından zengin sabah kahvaltıları, mezeler, öğle ve akşam yemeği fikirlerinden bahsetmeyin.