Son zamanlarda bütün denenmiş ve doğrulanmış metotları; örneğin spor salonunda, barda vb. de flört etmek, bayat ve yararsız mi buluyorsunuz? Tamam, bu teknikler gerçek aşkı bulmanın yolları değil. Eğer bu aralar Sex and the City’deki meşgul hanımefendilerden bir şeyler öğrendiysek, bir erkekle her yerde her zaman tanışabilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru kafa yapısı ve küçük bir strateji.

1. Köpek sevgisi
Sıra erkeklerle tanışmaya geldiğinde bir köpek kadınların en yakın dostu olabilir. Ancak onu öylesine bir yürüyüş için dışarı çıkarmayın – daha sosyal bir gezinti için onu mahalledeki köpek parkına götürün. Bu yolla, köpeğiniz yeni arkadaşlarıyla oynarken, siz de kendinize bir kaç tane edinebilirsiniz.
Bu arada, birçok girişimci dört ayaklı arkadaşlarımızı doğuştan çöpçatan olarak görür. potansiyel eşiniz, ilk aşkınızın köpeğinize, alerjik olmaması için internetteki hayvan sitelerinde yorum yapanlarla da tanışabilirsiniz.

2. Sevgili (bulmak) için dersler
Örgü örmek veya çiçek düzenlemekten bahsetmiyoruz. Y kromozomu dostu aktiviteleri düşünün. Araba bakımından yemeğe (evet, gerçek erkekler su kaynatma teknikleriyle ilgilenirler) Brezilya dansı, dövüş sporu craze capoeira`ya kadar her şey olabilir. Ya da tat alma duyunuz şarap ya da viski tadarken konuşsun. Buradaki önemli nokta, sizin ilgi alanlarınız ile bir erkeğin ilgi alanları arasında bir uyum bulmak; bu, kendinizi eğitmek ve yeni insanlarla tanışma yolları yaratmak için çok iyidir.