erkek bebek icin dua

erkek bebek için ne yemeli erkek bebek duası ne içersem bebek erkek olur bebeğin erkek olması için yöntemler bebeğin cinsiyetini belirlemek için ilişki pozisyonları ne yapilirsa erkek bebegim olur


Anne ve babaların gebelik öncesinde meraklandıran konuların başında bebeğin cinsiyeti gelmektedir. Özellikle ilk bebekleri kız olan aileler sürekli erkek bebek için ne yapmak gerekir? sorusunu sormaktadır? hatta daha ileri boyutu erkek bebek olması için dua var mı? neleri yersem erkek bebeğim olur? ne içersem bebek erkek olur? bebeğin erkek olması için ne yapmalı? gibi çeşit çeşit sorular sürekli doktorlara sorulmaktadır.

Tabi hep erkek bebek örneklerini verdik, daha az da olsa kız bebek olması için ne yapmalı şeklinde sorular da uzmanlara sorulur. Günümüzde bebeğin kız veya erkek olma şansını değiştirecek herhangi bir yöntem, yiyecek, içecek, dua, bitki, çay, madde v.b. malesef yoktur. Doğada bununla ilgili mülemmel bir denge vardır. Halk arasında erkek bebek için uygulanan yöntemlerin başarılı olması tesadüftür çünkü istenilen bebek cinsiyetinin yakalanma şansı zaten çok yüksektir iki de bir. Yani bir çifte tamamen uydurma bir yöntem önerilse bile bunu uygulaması halinde istediği cinsiyette bebek elde etme şansı %50’dir.. Bu nedenle halk arasındaki bu tür söylentilere asla itibar edilmemelidir.

Örneğin ilişkiye girilecek günlerle ilgili veya anne-babanın beslenmesiyle ilgili, ilişki şekliyle ilgili çeşitli yöntemlerin bebeğin cinsiyetini belirleyebileceği tarif edilir, fakat bunların hepsi söylentiden ibarettir, bir etkisi olduğu gösterilmemiştir.