Dudaklarınızda büyüleyici ışıltılar, yoğun renkler… Flormar, Bobbi Brown, Max Factor, Sally Hansen, Rimmel, Avon’dan en yeniler!

Bir dudak parlatıcısından ne beklersiniz? Parlaklık? Kalıcılık? Biraz da dolgunluk? Şimdi bütün bu istedikleriniz son teknoloji ile üretilen dudak parlatıcılarının neredeyse hepsinde var.

Bakalım en yeni, en parlak, en kalıcı dudak parlatıcıları hangileriymiş?

Glazewear Sparkle Pırıltılı Dudak Parlatıcı
Göz alıcı pırıltınızla baş döndürün! Etkileyici ışıltısı ile dudakları çok parlak bir görünüme kavuşturur. Şeker gibi dudaklar için…
21,80 TL

Bobbi Brown 3’lü Dudak Parlatıcısı
Bobbi’nin en popüler dudak parlatıcıları yılbaşına özel krom ambalaj içerisinde tasarlandı. Her bir renk Bobbi tarafından özel olarak seçildi. Bir krem rujun sahip olduğu güçlü kapatıcılık, yumuşak parlaklık ve gün boyu kalıcılık… Hepsi burada!
86 TL

Flormar True Color Glossy Splash Dudak Parlatıcısı
Yapısında bulunan 3D etkisi, iğneli operasyonlara gerek kalmadan çekici ve dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlıyor. İçeriğindeki aktif bileşenler, kolajen dokuları harekete geçirerek dudaklara ekstra dolgunluk ve hacim sağlarken, dudak çizgilerini de belirginleştiriyor. True Color Glossy Splash 29 gün boyunca günde 3 kez düzenli olarak kullanıldığında, dudaklarda farkedilir ölçüde dolgunluk sağlıyor.
9,50 TL

Max Factor Silk Gloss Dudak Parlatıcısı
Nemlendirerek dudaklarınızın bakımını yapan ve koruyan Silk Gloss, %40 oranında nemlendiriciden oluşuyor. Üstelik yağlı ve yapışkan bir his vermeden dudaklarınızda yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlıyor. 2 saat boyunca parlaklığını koruyan Silk Gloss’un içerisindeki vanilya ve kakao karışımı, çok hoş bir koku ve tat veriyor.
19,90 TL