Nil Karaibrahimgil sizi kuru saçlara elveda demeye davet ediyor. Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi ile kuru, kabaran ve elektriklenen saçlara veda edin.

Biz kadınların en büyük dertlerinden biri saçımızın kuruması, kabarması ve elektriklenmesidir. Uzmanlar bu problemleri gidermek için saçlara sadece nem verilmesinin yetmediğini aynı zamanda saçı beslemek gerektiğini söylüyor. Bilin bakalım imdadımıza ne yetişiyor? Tabii ki Dove…

Dove Yeni Besleyici Bakım Serisi dünyada bir ilki gerçekleştirerek hindistan cevizi, badem yağı ve mineral yağı içeren içeriğiyle saçlarımızı ağırlaşmadan besliyor. Besleyici, güçlendirici ve antioksidan içeriğiyle kurumuş, kabarmış ve elektriklenmiş saçlarımıza tam bir bakım sağlıyor. “En kuru saç bende” diyenler de bile işe yarıyor üstelik.

“Peki saçlarımız besleyici ultra hafif yağları emince ne oluyor” derseniz, hemen size “Yüzde 100’e kadar ipeksi bir yumuşaklık kazanıyor” * cevabını veririz. (*Dove Besleyici Bakım Serisi kullanıldığında)

O zaman ne yapıyoruz? Saçlarımızın kuruluktan kurtulması ve yumuşacık olması için Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi kullanıp huzura kavuşuyoruz.

Şimdi Dove Yeni Besleyici Bakım Serisi’ne yakından bakalım:

Dove Besleyici Bakım Serisi Şampuan
Anında parlaklık ve pürüzsüzlük kazandıran bu şampuan ultra hafif yağlarla zenginleştirilmiş bir bakım şampuanı. Biz kokusunu çok sevdik, siz de seveceksiniz.
Kullanımı: Saçınıza sürün, masaj yaparak köpürtün ve durulayın. Hepsi bu kadar.

Dove Besleyici Bakım Serisi Saç Kremi
Saçları canlandıran ve ipeksi bir görünüm kazandıran, ultra hafif besleyici yağlarla zenginleştirilmiş bu saç kremi “zamanım kısıtlı” diyenlerin bile kullanması gereken bir ürün.
Kullanımı: Şampuandan sonra saçınızın sadece uçlarına masaj yaparak uygulayın ve 1 dakika sonra durulayın. Saçlarınızın ipeksi görünümüne hayran olacaksınız.