Arzuyu artıran, enerji veren ve tüm duyularınızı harekete geçiren Viamax ürünleri artık Türkiye’de! Sadece doğadaki afrodizyak bitkilerden üretilen Viamax serisi, hem kadınlar hem de erkekler için anında etki eden “mutluluk”lar sunuyor.

Pek çok şık, tasarım ödüllü, fonksiyonel ve yenilikçi ürünü, geniş ürün yelpazesi içerisinde sunan Pembe Bulutlar, bir yeni mutluluk daha sunuyor. Tüm dünyadan sonra şimdi Pembe Bulutlar ile Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü İsveç markası Viamax serisi, cinsel hayatınızı bir adım ileriye taşıyacak.

Özenle seçilen ve elle toplanan afrodizyak bitkilerle üretilen ve tamamen doğal olan Viamax serisi; penis büyütücü kremlerden uyarıcı jellere kadar birçok özel ürünü ile anında etki sağlıyor.

“Kadınlara Özel”
Viamax’ın istek arttırcı, uyarıcı, orgazm kolaylaştıcı Warm Cream, yoğun uyarılma sağlıyor. Kan dolaşımını harekete geçirerek hassasiyeti arttıran Viamax Warm Cream, güçlü orgazm yaşamak isteyen kadınların favorisi olacak.

Viamax’ın dünya genelinde tüm yaştaki kadınlar tarafından en çok tercih edilen Hassaslık Artırıcı ve Orgazm Kolaylaştırıcı Jel’i Sensitive Gel de artık Pembe Bulutlar ile Türkiye’de! İlişki sırasında daha fazla hissetmek ve bunun sonucunda, güçlü orgazmlara kolaylıkla ulaşmak Viamax Sensitive Gel ile artık çok kolay!
pembebulut2

Ayrıca, doğum sebebiyle vajinası genişleyen veya zaman içerisinde vajinal kasları güçsüzleşen kadınların için olan vajina daraltıcı ve hassaslık artıcı Viamax Tight Gel ise ilişki sırasında daha yoğun uyarılma yaşanmasını sağlıyor. Daraltıcı etkisinin yanı sıra, aynı zamanda hassasiyeti ve doğal kayganlığı artıran Viamax Tight Gel, uygulamayı takip eden 10-15 dakika içinde etkisini gösteriyor; düzenli kullanımda ise daha hızlı ve başarılı sonuçlar sağlıyor.