kalpHiç beklemediğimiz bir anda mucizevi bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. Sevinçten havalara uçtuk her ay düzenli kontrollerimizi yaptırdık doktorumuz herşeyin normal olduğunu söyledi oğluşumuzu kucağımıza aldık konrolleri yapıldı herşey normal. Emme problemi yasamaya başladık başı boncuk boncuk terliyordu daha kırkının içinde elleriyle beni itiyordu emmek istemiyordu.

Her türlü emme pozisyonları denedik bacaklarımın arasına sıkıştırıp düz bir şekilde sadece 6 ayına kadar biraz da zorla emzirdim.3 aylık olduğu zaman rutin kontrollerinde kalbinde üfürüm olduğunu öğrendik. Doktorumuz üniversitede çocuk kardiyoloğunun olduğunu söyledi ve bizi oraya yönlendirdi. Ocak ayının başıydı biz sıraya girdik ve dinleme muayenesi yapıldı, oradaki doktorlar önemli bir şey olmadığını ama belirli bir ücret karşılığında doç.dr muayene olup ekoya girebileceğini söyledi.

Eko için de normal beklersek mayıs ayına randevu verebileceklerini söylediler biz iyi ki beklememişiz zaten ameliyatımız mayıs ayında oldu. Doc.Dr ücret karşılığında muayene olmaya karar verdik.

Doktor bana ayrıntılı bir şey anlatmadı ama eşime 3 te 1 yaşama şansının olduğunu söylemiş eşim yıkılmış tabii kimse bana bir şey anlatmıyor. Bizi acil olarak hastaneye yatırdılar ilaç tedavisinden birkaç gün sonra taburcu olduk bizi böylelikle bir kaç ay oyaladılar bir kaç ay sonra verdikleri ilaç kusturmaya başladı ve yeniden hastanede yattık serumlar falan ayrıca oğlumda idrar yollarında hiç bir şey yokken küçücük bebeğe sırf deneme yapmak için sonda taktılar bağırta bağırta ve peşine idrar yolu enfeksiyonu oldu biz çok sinirlendik ve hastaneden çıktık