cinsel ilişki süresini uzatmanın yolları

cinsel birleşme süresi cinsel ilişki süresini uzatmak daha uzun sevişebilmek için afrodizyak etkili yiyecekler ortalama cinsel ilişki süresi nasıl daha uzun sevişilir


Cinsel Terapist Sibel Parlak “cinselliği keyifli ve uzun seanslara çevirmek çiftlerin elindedir” diyor. Seksten daha fazla doyum ve daha uzun haz için bunlara dikkat edin…

Çiftler cinsellikle ilgili istek, beklenti ve duygularını birbirine açıkça ifade edebildikleri bir iletişimde olmalıdır. Sırf eşinin gönlü olsun diye o akşam seks yapan bir kadın, çok soğuk davranıp eşinin yeterince haz almasını engelleyebilir, bu süreç devam ederse erkekte erken boşalma gibi sorunlar baş gösterebilir. Açık ve rahat bir iletişim bu tür sorunları engeller, cinsellikte istediği ve istemediği şeyleri rahatlıkla konuşabilen bir çift cinsellikten daha çok keyif alır.

Seks İçin Ortamı Ayarlayın
Güvenli ve rahat olan bir mekanda cinsellik daha keyiflidir. Konforsuz ve güvensiz bir ortamda olan çiftin yaşayacağı haz ve keyif azdır ve ilişki kısa sürelidir.

Ön Sevişmeyi Atlamayın
Kadın ön sevişmeden büyük bir haz alırlar, ön sevişme süresinin en az 20 dakika olması gerekir. Erkeğin erken boşalma sorununu denetim altına alması ve kadının orgazma ulaşabilmesi için ön sevişme yapılmalıdır. Ön sevişme sırasında dokunma, okşama ve haz alıp haz vermeye odaklanan, birbirine olan sevgisini sevişerek gösteren çiftin cinsel ilişki süresi uzar.