Türkiye’nin uluslararası markalarından olan Çilek, birbirinden farklı tasarımlarıyla çocuk ve genç odası koleksiyonlarını yatak odalarına uygun yatak örtüsü takımlarıyla tamamlıyor!

Denizci, Kara Korsan, Yarışçı, Flora, BiConcept, BiPinky gibi koleksiyonların renkli ve heyecanlı hikayelerini birbirinden güzel aksesuarlarla zenginleştiren Çilek’in genç tasarımcıları; özel desen, figür ve renklerle harmanladığı yatak örtüleriyle çocuk odalarının havasını değiştiriyor.

Eğlenceli ve uyumlu konsept

Dünyanın dört bir yanındaki mağazalarında 19 farklı koleksiyon ve 450 çeşit ürün sunan Çilek, tüm koleksiyonlarına uygun, birbirinden farklı yatak örtüsü takımlarıyla çocuk odalarında eğlenceli ve uyumlu bir konsept hazırlıyor. İşte Çilek’in tüm koleksiyonlarının tamamlayıcı unsuru olan rengârenk yatak örtülerinden oluşan 10 model:

Denizci Yatak Örtüsü: Mavi dalgalar ve gemi çapasıyla deniz havasını hissettiren yatak örtüsünün, kırmızı şeritli desenlerden oluşan diğer yüzü de kullanılabiliyor.

SL Flora Yatak Örtüsü: Mavi renkli, pembe şeritli yatak örtüsü, küçük kurdele çiçekler ve fırfırlarla yatakta bahar esintisi yaşatıyor. Nakışlı süs yastıkları da bu güzel konsepti tamamlıyor.

SL Yarışçı Yatak Örtüsü: Erkek çocukların gönlünde taht kuran Yarışçı serisinin yatak örtüsü de, renk ve çizgisindeki dinamizm ile en eğlenceli konseptlerden biri.

Kara Korsan Yatak Örtüsü: Doğal ahşap desenleriyle öne çıkan Kara Korsan temalı çocuk odaları, yelken ve korsan figürlerinin yer aldığı yatak örtüleriyle daha gizemli hale geliyor. Yıpranmış kenarları ve siyah renk üzerine işlenmiş korsan bayrağıyla odanın ambiyansını değiştiren en önemli unsurlarından biri olan eskitme yatak örtüsüne, harita ve yelken figürlü süs yastıkları eşlik ediyor.