burçBoğa burcu 25 Eylül 2014 yorumu

Sevgili Boğalar, saat 04:47 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak sondördün etkisi altında yeni haftaya adım atıyoruz. Bu oluşumun anlamı, sizi siz yapan ilkeleriniz, davranışlarınız, kararlarınız, girişimleriniz yoluyla kendinizi toplum içinde gösterme arzunuzdur. Sözgelimi ailenizle olan ilişkiniz, geçmişiniz, anılarınız, bugüne dek oluşturduğunuz değerleriniz dış dünyada bazı kişiler tarafından beğenilmeyebilir, onaylanmayabilir.

Kimileri fazla sert biri olduğunuzu düşünür, bazıları maddiyatçı ve keseri kendi tarafına yontan bir kişi olarak sizi değerlendirebilir. Ailenizin sorumluluğu, güvenliği için mücadele ederken, dışarıdaki dünyanın kuralları öylesine baskındır ki siz ister istemez iki misli güçle savaşmak zorunda kalırsınız.Birilerinin onaylaması sizi takdir etmesi hoşunuza gittiği halde bunu elde etmeniz zor olabilir.

Günü olumlu geçirmenin ve sondördünü güce dönüştürmenin anahtarı ne olursa olsun hedeflerinizden vazgeçmemek, iyi bir hayat sürmek için canla başla çalışmaktır. Unutmayalım ki hayat zorlu bir sınavsa, bu sınavı aşacak kişi biziz. Birileri bizi yolumuzdan döndürmeye çalışsa da, yöntemlerimizi beğenmese de, biz kendimiz gibi olmak durumundayız…