Boğa burcu 18 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Boğalar Ay-Akrep burcu seyri altında güne adım atıyoruz. Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, etrafınızdaki kişilerin veya partnerinizin en ufak bir ters davranışını dahi kaldıramamanıza neden olabilir. Prensiplerinize karşı çıkılıyor, hiçe sayılıyormuşsunuz gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Çevrenizde bulunan büyükleriniz veya otorite konumunda bulunan kişilerle aranızda sorunlar oluşabilir.

Saat 11:09 da Mars-Chiron kavuşumu gerçekleşecek. Beklentilerinize uygun gelişmeler yaşanmasını, etrafınızdaki insanların fikirlerinizi değerli bulmasını arzuladığınız bugün, ters bir durum oluştuğunda tepkilerinizi denetlemeniz zor olduğu gibi kendinizi kurban durumuna düşmüş gibi hissedebilirsiniz. İşte bu bakış açısı içinizde öfke birikmesine yol açabilir. Neden ben bu durumdayım diyerek duygusal tepkilerde bulunabilirsiniz.

Sakin olmakta fayda var. 13:15-14:46 arasında boşlukta kalacak Ay süresince, olayları karamsar ve şüpheli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.Saat 14:46 itibariyle boşlukta etkisi sona ererek Yay burcunda ilerlemeye başlayacak Ay partnerinizle aranızdaki paylaşım duygusunu güçlendirici bir etki yarattığından, boşluktaki saatlerde oluşan yanlış anlaşılmaların yoluna girmesini sağladığı gibi, uyum içinde hareket edebilmenizde de destekleyicidir. Herhangi bir konudaki problemlerinizi inancınız sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bilmediğiniz konuların gerisindeki gerçeklere ulaşabilmeniz de kolay olabilir.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün.