Boğa burcu 17 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz olumlu enerjilere ev sahipliği yapmakta. Burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay, saat 10:42 de, Güneş ile olumlu bir görünüm yapacak. Bunun sizler için anlamı hem kişisel özelliklerinizle dış dünyada kendinizi ifade edebilmeniz kolay hem de duygusal açıdan sahiplenilmenin, ailevi konularda rahatlamanın ve güven içinde olmanın hazzını yüreğinizde hissediyorsunuz.

Böyle bir görünüm altında fiziksel anlamda cinsin üzerindeki hakimiyetiniz yükselişe geçtiği için, bir dediğiniz iki yapılmaz desem yeridir. İnancınızla üstesinden gelemeyeceğiniz sorun yok gibi.Saat 12:25 itibariyle Venüs-Jüpiter arasındaki olumlu görünüm, yenilik anlamındaki gelişmelerin yakından takip etmenizde size yardımcıdır. Ayrıca cesaretinizi her konuda toparlayarak ileri hamlelerde bulunabilirsiniz. Sizin için neyin doğru veya yanlış olduğunu bu görünüm sayesinde saptamanız mümkün. İlişkinizle alakalı konularda manevi anlamda destek bulabilirsiniz. Parasal konularda yapılacak görüşmeler umutlandırıcı olabilir.

Bugün adım attığınız işler yakın bir zamanda başarılı sonuç almanızı sağlayabilir. Korkularınız veya kaygılarınız bugün gerilerde kalıyor. İçinizdeki ses, rahatla ve önüne güvenle bak diyor. Çünkü doğru yolda ilerlediğinizin farkına varabilirsiniz.Günün güzellikleri yüreğinizi şenlendirsin.