Boğa burcu 17 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Boğalar 3 Mayıs saat 09:51 itibariyle burcunuza üzerinde oluşacak Yeniay, yeni bir tohumun toprağa ekilmesi anlamında etkili bir kuvvet ve ayrıca kişisel anlamda yeni bir döngünün işareti olarak son derece değerlidir.

Burcunuzda oluşan bu güçlü enerji, hedeflerinizi, isteklerinizi, duygularınızı tümüyle gözden geçirme ve sağlam hale getirebilmek için odaklanmak demektir. Her Yeniay hangi burçta doğuyorsa o burcun kalitesi ve niteliklerine göre şekil alır. Bu Yeniay burcunuzda oluştuğuna göre, huzur arayışınız ve güvenceniz en başta önem taşır. Sahip olduğunuz değerleri, sizi siz yapan ilkeleri ve özellikleri ortaya çıkarabilmenizi sağlar.

Boğa burcu zamanlarında düşünmek ve sağlam adımlar atabilmek için kişi çok dikkatli hareket etmeye çalışır.Yeniliklere öyle hemen intibak etmez. Enine boyuna süzgeçten geçirilir. Artısını eksisini hesap eder. Maddi ve manevi değerler öylesine önemlidir ki, kişi kaybetmemek için elinden geleni yapar. Çünkü geleceğe güvenle bakması gerektiğinin bilincindedir. Şimdi sizler bu Yeniayı sayesinde çalışarak elde etmenin, elde ettiğiniz değerleri korumanın ve üretmenin hazzını yaşamak için güç elde etmiş durumdasınız.

Bu gücü iyi değerlendirmek için lütfen bilinçli hareket etmeye özen gösteriniz. Özellikle, iş hayatınızla ilgili konularda ayaklarınızı sağlam olarak yere basmaya çalışın.