İlk günlerde bebeğinizin bezini çok sık değiştirmeniz gerekecektir, çünkü bağırsak hareketleri daha sık olur, bu yüzden en kısa sürede uzman olacaksınız. Bağırsak hareketleri olduğunda bezin değiştirilmesi önemlidir, çünkü eğer değiştirilmezse pişik olabilir. Bebeğinizin bezini değiştirmek, bebeğinizle etkileşim için ideal bir fırsattır, çünkü bebek genellikle uyanıktır ve uyarı için hazırdır.

Huggies, bebeğiniz için en iyi bezi geliştirmek için çok çalıştı. Bu çalışma, organik pamuklu Huggies Saf ve Doğal’ı satın alabileceğiniz en doğal bebek bezi yaptı. Huggies Saf ve Doğal aynı zamanda süper yumuşak özelliğine sahip organik pamuklu tek bebek bezidir – bezin tamamı son derece nefes alabilir bir kaplamaya sahiptir. Bu, temiz havanın bebeğin altında dolaşmasına izin verir ve bebek kendini daha kuru ve daha rahat hisseder.

Bebeğinizin bezinin değiştirilmesi etkileşim için büyük bir fırsat sağladığı için, Babanın da bu işe dahil olmasını ve değiştirme görevini sıklıkla gerçekleştirmesini sağlayın, bundan gerçekten zevk aldığını fark edecektir.

Çocuğunuz olmadan önce üzerinde konuşmak isteyeceğiniz son şeyin bir bebek bezinin içeriği olduğunu bilmek çok komik. Şimdi muhtemelen bu siz, eşiniz ve yeni ebeveyn arkadaşlarınız arasında en önde gelen tartışma konularından biridir. Çocuk bezinin değiştirilmesi çocuk sahibi olmanın kaçınılmaz bir kısmıdır ve bu tamamen kaka ile ilgili olmak durumunda da değildir. Bez değiştirme zamanı aynı zamanda siz ve bebeğiniz arasında bire bir yakın bağlantı kurma anı olabilir.