Başak burcu 20 14 2014 yorumu

Sevgili Başaklar günlük enerjinizin en etkilisi Ay-Akrep burcu geçişidir. Böyle bir kuvvetli enerji altında, içinde yaşadığınız çevre üzerinde etkili olma arzunuz yoğundur. Güç ve dayanıklılık gerektiren işleri kolaylıkla başarmanız mümkündür. Eğer birileri sizi geçmeye veya sizin üzerinizde baskı uygulamaya kalkışacaksa buna itiraz edeceğinizi bilmelidirler. İş yapma becerikliliğiniz görülmeye değerdir.

Fikirlerinizi uygulama arzunuz yüksek olduğu için, mücadeleci bir kişi profili çizebilirsiniz. Israrla her durumu takip ederek sonuca ulaştırabilirsiniz. Tutkularınız özellikle aşkla alakalı mevzularda yükselişe geçer.Çünkü bugün aşk, hayata tutunmanızda, zorlukları kolaylıkla atlatmanızda en önemli gücünüzdür. İlişkiniz düzgün bir yolda ilerliyorsa tutkuların ateşi sizi çepeçevre saracağı için partnerinizle birleşim arzunuz doruğa çıkar.

Eğer sorun varsa, her sözünüz kılıçtan keskindir. Ancak bu keskinliğin altında yatan en önemli neden, karşınızdaki kişinin size olan hislerini anlamak içindir. Sizi doyurucu birkaç söz etmesi, güven hissi uyandırması halinde rahatlarsınız. Tam tersi durumda ise gerçeği öğrenmek adına her şeyi didikleyip durursunuz. Çünkü hafife alınmaktan hiç mi hiç hoşlanmazsınız.