Balık burcu 30 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Balıklar saat 16:51 itibariyle Neptün burcunuzda seyrine başlıyor. Nisan-Ağustos döneminde düz olarak seyrini sürdürecek Neptünün asıl güçlü etkisi 3 Şubat 2012 itibariyle hissedilmeye başlayacak. Sezgilerinizi coşturan, size vizyon kazanmanızda destek veren, ipek bir tül gibi ruhunuzu okşayacak bu etki altında ideallerinizi hayata geçirme anlamında ilk deneyimlere şahit olabilirsiniz.

Bu deneyimler neler mi?

Öncelikle sizin yükselen inancınız sayesinde yaşayacağınız en büyük deneyim, kendinizi yeniden olumlu bir şekilde keşfetmenizdir. Dostlarım bu etkiyi yaşamak inanın bana 2012 senesi sonrası farkınızı ortaya koymanız anlamında en büyük yardımcınızdır. Hayat bazen adil davranmıyor bizlere haklısınız. Hatta çoğu zaman direncimizi kırıyor, bizi ıssızlaştırıyor.Ancak her şeye rağmen hayat o kadar güzel ki, yaşanılan sıkıntıların bile bize kattığı olumlu tesirleri yıllar geçtiğinde daha iyi anlayacağız ve belki de şu an üzüldüğünüz olayları sonrasında dudaklarınızda bir gülümseme ile hatırlayacaksınız. Astroloji kehanet aracı değil diye bas bas bağırıyorum. Ortada bu kadar olumsuz enerji ve olumsuz düşünen insanlar olursa söyler misiniz nasıl gelişeceğiz.

Eskiden birbirimize kol kanat gererdik, en yakın komşumuz kardeşimiz gibiydi. Ne oldu bizlere dostlarım. Olan şu..kötümserleştik, kendimizi başkalarının sözlerine göre değerlendirir olduk. Oysaki kendi içimizdeki gücün ne kadar büyük olduğunu bilsek emin olunuz ki hayata farklı şekilde bakardık. Kendimize niye bu kadar eziyet ediyoruz. Böyle düşünmekle ne kazanıyoruz. Sevgili Balıklar siz on bir burca, iyimserliğiniz, derinlikli düşünceleriniz ve güçlü sezgilerinizle rehber olmuş kişilersiniz. Size ihtiyacımız var. Lütfen pes etmeyiniz. Hayat her şeye rağmen güzeldir.