Balık burcu 21 Şubat 2014 yorumu

Sevgili Balıklar yeni bir haftaya merhaba derken birbiriyle ilintili üç enerji bizi selamlıyor. Bunlardan ilki Merkür-Mars kavuşumudur. Saat 00:43 itibariyle gerçekleşecek bu görünüm, yanlışlara meydan okumanın, haksızlıklara dur demenin işaretidir. Kişi artık olan bitene seyirci kalmak yerine içinde birikenleri ortaya koyarak elde etmekten yanadır. Bunca yıldır çabalayan, mücadele eden her türlü yoksunlukla başa çıkmaya çalışan yüreği son noktayı koymak üzeredir. Ne olursa olsun cesaretle öne atılacak ve kendini dile getirecektir. Tabii ki bütün bunları yaparken sabırsızlık yüksek olabilir. Eğer yakınında bulunan kişiler onu tasdik etmezlerse gerilime düşebilir. Sadece istediği tek şey, değişimin bir an önce gerçekleşmesidir.

Saat 03:05 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Neptün kavuşumu, ailevi konular başta olmak üzere, ciddi ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde hayallerinize uygun bir şekilde yaşama arzunuzun göstergesidir. Kendinizi güzelleştirmek, farklı göstermek ve yenilemek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Etrafınızdaki bazı kişilere nasıl göründüğünüzü sorabilir, onların fikirlerini alabilirsiniz. Zihniniz ve yüreğiniz el ele vermiş gibidir. Artık bu gidişata bir dur deme vaktidir. Özellikle karşı cinsin varsa sevgilinizin ilgisini çekmek için değişimlerde bulunabilirsiniz.
Saat 06:17 itibariyle Mars-Neptün kavuşumu gerçekleşirken, yeni haftaya amaçlarınızın farkında olarak hırslı bir şekilde adım atabilirsiniz.

Eksiklerinizi gözden geçirerek hiçbir şeyi şansa bırakmazsınız. Çünkü bir daha yanılacak olursanız toparlanmanızın kolay olmadığını bilirsiniz. Yolunuz, amacınız, idealiniz bellidir. Geleceğinizi garanti altına almak, düzgün bir ilişki yaşamak ve hedeflerinizin peşinden yılmadan gitmek. Derin bir nefes çekerek Başarmalıyım diye kendinize söz vererek güne adımınızı atabilirsiniz. Benim tavsiyem madem ki kararlısınız o zaman dış etkenlerin size etkilemesine müsaade etmeden ilerlemenizdir.