BALIK burcu20 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Balıklar yeni haftamız Ay-Boğa burcu seyriyle başlıyor. Bir yandan mal-mülk hırsımız ön planda diğer yandan duygusal, nazik ve hülyalı hallerimiz. İkisi arasındaki çelişki hiç de bizi huzursuz etmiyor. Bastığımız yerin farkında olduğumuz bir gündeyiz. Ben her bahar aşık olurum şarkısındaki gibi aşkı çağırıyoruz olanca gücümüzle. Huzur ve güvenlik arzusu yüreğimizin içinde büyüyor.

Olabildiğince ruhumuzu rahatlatmaktan yanayız. Bir kuş cıvıltısı, sevdiğimizin selamı, içtiğimizin kahvenin kokusu bizi canlandırmaya yeter de artar bile. Beş duyumuz öylesine en planda ki, en ufak bir mutluluğu bile yüreğimizde saatlerce yaşayabiliriz. Bana gündüz saatlerindeki enerjiler şehrazat senfonisini anımsattı doğrusu. Hayat ne kadar güzel dedirtiyor insana.Saat 20:43 Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Bu etki altında, karşı cinsle olan temas arzusu doruğa çıkıyor.

Parasal konular, hedeflerimiz, yakınlarımız, bizi biz yapan her şeye sahip çıkma gücümüz yükseliyor. Bunları yapabilmek için güven duygumuzu bileylemek isteyebiliriz. Ne kadar güçlü olursak, o kadar elimizdekileri koruyacağımızın farkındayız. Akşam saatleri hassasız, fedakarız ve mücadeleciyiz. Ancak bu kaba saba hareket etmemiz anlamına gelmiyor. Sadece kalkanlarımızı takıyoruz ve kendimizi koruma altına alıyoruz.