Balık burcu 20 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Balıklar, Perşembe günümüz Ay Kova burcu etkinliği altında başlamaktadır. Saat 16:37 olana dek devam edecek enerjiler altında, sağlığınız, gündelik aktiviteleriniz, özel ilişkiniz ve başkalarına olan hizmet duygunuz, özgürlük arzunuz ön plandadır. Parasal konularda rahatça hareket etmekten hoşlanabilirsiniz.Ancak benim önerim, özellikle yenilik anlamındaki işleri Cuma günü burcunuzda oluşacak Yeni ayda yürürlüğe koymanızdır.

Saat 16:37-18:47 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında, kendinizi istediğiniz gibi ifade etmeniz, haksızlıklar karşısında sabır göstermeniz zordur. Zorunluluklarınız nedeniyle, dilediğiniz gibi hareket edemeyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar kimi zaman problemleriyle sizi rahatsız edebilirler. Ancak sabır şarttır. Aslında boşluk saatleri için benim önerim, ne zamandır üstünde çalıştığınız fakat bir türlü bitiremediğiniz işlere öncelik vermenizdir.

Saat 18:47 sonrası burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay, ilişkinizle alakalı konularda her iki tarafın da birbirine karşı uyumlu davranmasını sağlayabilir. Ancak sorunlar bitmiş midir? Veya gerçekten uzlaştığınız doğru mudur? İşte bu soruların cevabını her iki tarafın da dürüstçe cevaplaması gerekir.