BALIK burcu 18 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Balıklar gün boyu devam edecek Ay-Koç burcu geçişi para demek güç ve iktidarla eş değerde olduğundan doğal olarak parasal konularda mücadele vermeye hazır gibisinizdir. Tek isteğiniz sırtınızdan vurulmamasıdır. Sahip olduğunuz değerler konusunda kimi zaman yırtıcı bir kuş gibi davranabilirsiniz. Belki bu sizin yapınıza uygun değildir. Ancak sesinizi çıkarmadığınızda da bazı kişilerin sizi ezeceğini bilirsiniz.

Hakkımsa benim olmalı, değilse zaten işim olmaz diye düşünebilirsiniz. Saat 11:19 itibariyle Ay-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. İnternet üzerinden yatırım ve para konularında bilgi toplayabiliriz. Değişik bir şeyler yapma arzumuz yoğunlaşır. Para konusunda ilginç ve sıra dışı düşünebiliriz.Saat 15:31 itibariyle Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm, sert yönlerinizi yumuşatmanızda size destektir.

Bu sayede ilişkinizdeki samimiyetin dozunu yükseltebilirsiniz. Önceden pek de olumlu bakmadığınız bir konuyu bugün daha farklı bir şekilde ele alarak neticelendirebilirsiniz. Sosyal bir gruba dahil olabilir, kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Bugün girdiğiniz bir ortamda fazlasıyla dikkat çekebilirsiniz. Sürüncemede kalan bir işiniz olumlu yönde sonuçlanabilir.Şans sizden yana olsun.