balıkBalık burcu 18 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Balıklar yeni hafat, saat 04:47 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak sondördün etkisi altında başlamakta. Hani bazen dost sandığımız insanlar veya gerçekten anlamanın mümkün olmadığı durumlar vardır. Durur ve düşünürüz. Neden böyle bir şey karşıma çıktı ve neden şimdi bu olayla muhatap olmak zorundayım. Oturur işin içinden çıkmaya, verileri toplayarak sonuca varmaya çalışırız. Ancak doluya koyarız olmaz, boşa koysak dolmaz. Böyle bir anda insan duygu ve düşüncelerini dile getirmek, kendini ifade etmek için güçlü dürtüler hisseder.

Bir yol, bir umut arar. Önündeki seçeneklerin aslında hiç biri işe yaramıyor gibi gözükebilir.Ancak bu, hiç işe yaramayacaklar anlamına gelmez. Ne olursa olsun çevrenizdeki insanlarla sıkıntılarınızı paylaşmaya devam etmeli ve bunun size olabilecek yararlarını düşünmelisiniz. Hani gün doğmadan neler doğar deriz ya, siz de aynı düşünceden yola çıkarak kararsızlık duyduğunuz noktalarda umudunuzu yitirmemeye çalışınız.

Güneşin burcunuzla yaptığı olumlu gücü kullanarak, bir dost elinin size mutlaka ulaşacağını, sizi rahatlatacağını bilerek huzurlu bir gün geçirmeye çalışınız. Umut, toprakta büyüyen bir tohumun zaman içinde filiz vermesine benzer. Yaptığınız iyiliklerin size geri döneceğini bilerek rahatlayınız.