YENİ RADYOSUNDA ASTROLOJİ AĞIRLIKLI PROGRAMIYLA DİNLEYİCİLERİNE SESLENEN MİNE AYMAN HEYECANINI VE İDDİASINI ANLATTI…

.bebeksayfasi.com’da yazılarıyla okuyucularına da ulaşıyor. Radyo Turkuvaz’ı İstanbul 90.2 frekansından dinleyebilirsiniz…

Yeni bir radyodasınız… Yıllardır dinleyicilerle buluştuğunuz radyonuzu değiştirmek zor oldu mu?
Eski radyomda 4,5 yıl program yaptım, bittiğinde hayatımda bir boşluk hissettim ama önemli olan özgür program yapabilmek ve huzurlu olabilmek. Bitmesi çok hayırlı oldu, böylece daha özgür olabileceğim ve daha çok dinleyicilerimle buluşabileceğim Radyo Turkuvaz’la yolumuz kesişti.

Astroloji ağırlıklı programınıza devam ediyorsunuz… Birçok radyo astrolojiyi yayın akışlarına dahil ediyor, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Astroloji, her zaman ilgi gören bir konudur ama bu konuyu bu kadar ciddi ve bir o kadar da eğlenceli şekilde radyoya taşıyan, hatta astrolojiyi sevmeyenlere bile sevdiren tek kişinin ben olduğumu düşünüyorum. Çocukluğumdan beri astrolojiyle ilgileniyorum, sevdiğim ve inandığım önemli bir konuyu dinleyicilerimle paylaşabilmek çok keyifli. Birçok insanın hayatına astrolojiyle birlikte renk kattığımı, hatta yorumlarımla faydalı olduğumu, onları doğru yönlendirdiğimi gelen teşekkür dolu sevgi mesajlarından görebiliyorum.
Benden sonra başka radyolarda da astroloji programları başladı ve bu benim için iyi bir durum, programımın ve içeriğinin reyting aldığının herkes farkında.

Programınızın saatinde yayın yapan ender kadın seslerden birisiniz, memnun musun o zaman diliminde yayın yapmaktan?
Trafik saatinin başlangıcı ve ben programımla trafikte sıkışıp kalanları motive ediyorum, enerji veriyor ve bir şekilde pozitif olmaları için sesimle onlara huzur veriyorum. Benim en önemli özelliğim ses tonumdaki enerji, bu enerjiyi herkes fark ediyor. Dinleyicim, bir şekilde kendini programıma ve seçtiğim şarkılara bırakırsa mutlu olacak güzel bir şey mutlaka buluyor.