Aslan burcu 20 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Aslanlar yeni bir gün olumlu enerjileriyle bizleri selamlamakta. Saat 10:42 itibariyle Boğa burcunda ilerleyen Ay, Güneş ile öz güven duygunuzu yükseltici bir görünüm yapıyor. Bu sayede toplum içinde kendinizi ifade edebilmeniz ve ihtiyaçlarınızı dile getirerek elde etmeniz mümkün hale geliyor. Böyle bir enerji kişinin bilincini aydınlatıcı olduğu için hangi konuda ilerlemeniz gerektiğini bugün saptamanız gayet kolay. Yani duygular isteklerle uyum halinde ve kişisel olarak kendinizle ve dış dünya ile savaşınız yok.

Her şeyi kendi içinde olumlu manada gözden geçirebilirsiniz.Enerjiniz bununla da kalmıyor. Saat 12:25 itibariyle Venüs, Jüpiterle faydalı bir açı altında sizi güçlendirdiğinde, hem sosyal ilişkilerinizde canlanma hem de özel hayatınızda güçlü kıpırdanmalar başlıyor. Yenilik anlamında hoşunuza gidenleri uygulamanız kolaylaşıyor.

Böylece gün boyu güven duygunuzla ileri adımlar atabilme olanağına kavuşuyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki konuşma sizin açınızdan heyecan verici. Daha önceden anlaşamadığınız bir konuda el ele verebilirsiniz. Bekarlar için bu enerji yeni bir aşkın ilk tatlı esintilerini hissetmenizi sağlayıcı. İş ve ticari, sosyal ve yaratıcı konularda elinize kimse su dökemez desem yeridir.Günün güzellikleri yüreğinizi şenlendirsin.