aslanAslan burcu 18 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Aslanlar Perşembe gününe, Başak burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktayız. Bu enerji, beraberliğiniz veya genel olarak ilişki konusunda uzun vadeli düşünmeniz ve detayların üzerinde fazlaca durmanız anlamındadır. Sizi gerçekten anlayabilecek bir insana ihtiyacınız ön plandadır. Kaos yaratan değil, tam tersine ruhunuzu dinlendiren, güven duyabileceğiniz bir kişiye ihtiyacınız vardır.

Günlük aktivite içinde, özellikle bazı kişilerin çıkarları söz konusu olduğunda bencilleştiklerini gördüğünüzde şaşırmayacağınızı biliyorum. Çünkü son yıllarda yaşadığınız tecrübeler doğrultusunda artık kimin ne olduğunu gayet iyi anlamış durumdasınız.

Anlamadıklarını düşünenler varsa bugün sizden tepki gördüklerinde toparlanma ihtiyacı duyabilirler. Benim de size tavsiyem zaten bu yöndedir. Siz eğer kendinizi sevmeyi ve değer vermeyi bilirseniz kimsenin sizin sınırlarınızı zorlamasına izin vermediğiniz gibi, özünüzdeki asıl gücü devreye sokarak inanılmaz mucizeler gerçekleştirebilirsiniz.Gözleriniz daima güzelliklerle karşılaşsın.