aslanAslan burcu 18 Ekim 2014  yorumu

Sevgili Aslanlar yeni gün saat 09:04 itibariyle Ay-Neptün kavuşumu ile başlıyor. Bu yansıma altında, yaşam ve aşk, paylaşım ve bütünlük konularında şefkatle sarılmaya, ilgi ile büyümeye olan ihtiyacınızı gösteriyor. Yanılmak istemiyorsunuz. Amacınıza giden yolda pürüzlerle karşılaşmadan ilerlemekten yanasınız. Bu inançla güne başladığınızda eminim ki her türlü güçlüğün altından kolayca kalkabilirsiniz.

Saat 10:21 Venüs-Pluto arasındaki görünümü ilişkisi olanlar açısından incelersek, isteklerini mutlaka elde etmek isteyen bireyin partneriyle arasında yaşanan güç mücadelesinin göstergesi olabilir. İkinci anlamı, hayatına yenilik getirmek, arzularının peşinden koşarak elde etmek isteyen kişinin önündeki engellerle boğuşmasının işareti olabilir. Kısaca birey, sanki hayat tarafından test edilmektedir. Sabırlı olması gerekmektedir. Ancak bu öyle kolay bir şey değildir. İşte bu zorluklar onu hem iş hem de genel olarak yormaktadır.

Saat 22:24 Ay-Güneş ve saat 22:52 Ay-Pluto arasındaki görünüm, hem bütünlük duygunuz hem kariyer hayatınız hem de yaşamın zorlukları hakkında düşünmenizi sağlıyor. Belki biraz endişeli veya ürkek olabilirsiniz. Ancak umutsuz değilsiniz. Çünkü siz güneşin özel çocuklarısınız. Bu parlak ışığınızla karanlıkları aydınlığa çevirebilirsiniz. Yeter ki umudunuzu kaybetmeyiniz. Saat 22:52-Perşembe 20:33 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Boşluk süresince bardağın dolu tarafını görmekte fayda var.Gününüz aydınlık, huzur ve güzellik içinde geçsin.