aslanASLAN burcu 18 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Aslanlar saat 13:27-16:01 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde, üzerinizdeki ağırlık güne keyifsiz başlamasına neden olabilir. Bu yüzden de üzerinizdeki dayatmalardan, baskılardan fazlasıyla sıkılabilirsiniz. Hatta size, ne istediğiniz sorulsa, yataktan hiç çıkmamak şeklinde cevap verebilirsiniz.Fakat mecburiyetler gölgeniz gibidir. Ancak boşluk saatleri dışında yenilik anlamında düşündüğünüz işlerin sekteye uğraması mümkün olacağından benim önerim gerginliğe düşmeden sakin bir şekilde sadece günlük rutin işlerinizi yapmanızdır.

Yani bir şeyler umduğunuz gibi gitmiyorsa lütfen sinirlenmeyiniz. Saat 16:01 itibariyle Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, huzur ve güvenliğe olan ihtiyacınızı yükselticidir. Hiç kimsenin size bir iş buyurması veya sorumluluklarınızı hatırlatmasından hoşlanmayabilirsiniz.

İlişkilerinizde dikkat etmeli, sabırlı ve kontrollü bir şekilde davranmalı, karşılıklı olarak inatlaşmadan uzak durmalısınız.Saat 17:52 itibariyle Ay-Neptün arasındaki olumlu görünüm sayesinde, yaşanabilecek bazı olayları önceden hissedebilirsiniz. Para konularında kime ne verdiğinizin ve kimden ne aldığınızın veya alacağınızın hesabını çok iyi yapabilirsiniz. Neptün yanılsıma gezegenidir.