aslanASLAN burcu 18 Ekim 2014  yorumu

Sevgili Aslanlar saat 08:19 itibariyle Güneş-Pluto gezegenleri karşı karşıya geliyor. Geçmişte yaşananlar, gizli üzüntüleriniz, çalışma hayatınızla alakalı konulardaki yüzleşmelerinizi kapsıyor. Önce şunu söylemeliyim ki, eğer siz eskiyi sürekli gündeminizde tutmaya devam ederseniz biliniz ki yeniye yer açmanız mümkün olamaz. Ne yaşandıysa yaşandı. Sizi yürekten anlıyor ve duygularınızı paylaşıyorum.

Hatta, dost görünüp düşman olan, araya giren ve sizi mutsuz eden, iyi niyetinize rağmen size zaman kaybettiren insanların sizin üzerinizde yarattığı hüzünlerin, hayal kırıklıklarının ve boşa gittiği düşündüğünüz yılların da farkındayım.Tabi ki bu acı tecrübeler, tüm Aslanlar için geçerli değil. Fakat genel olarak düşünürsek birçoğunuz bu deneyimleri yaşadı. Fakat şimdi gelin bütün bunları bir yana bırakalım ve önümüze bakalım. Bugünkü enerjilerle yeni bir dönüşümü başlatalım. Geçmişle alakalı tüm konuları, insanları, olayları defterimizden silip atalım.

Bunu yaptığınızda hayatınıza yeni biri girebilir veya şu anda yaşamakta olduğunuz ilişkinizi güçlendirecek nice güzellikler sizi bulabilir dersem, hala olumsuz düşünmeye devam eder misiniz?

Özgür ruhunuzu tuhaf insanların veya gerilerde kalan yaşanmışlıkların zincirlemesine, elinizi kolunuzu bağlamasına izin verir misiniz? Bunları hiç düşünmeyin. Kendinize yepyeni bir yön çizin ve bundan sonrasında geminizin kaptanı siz olun. Siz bunu yapabilecek kadar güçlü kişilersiniz.