aslanAslan burcu 17 Ekim 2011 yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, Ay ve Güneş arasında meydana gelecek ilkdördün etkisi altında başlamakta. Bu yansıma, partneriniz, iş ortağınız, aileniz, arkadaşlarınız kısaca çevrenizde bulunan kişilerin istekleri doğrultusunda hareket etmek isteğinizi gösterebilir. Bunun en önemli nedeni sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz, sorunlarla uğraşmak istemeyişiniz ve aşırı duyarlılığınızdır. Kimileriniz bu enerji altında sevdiğiniz kişinin ne düşündüğünü önceden tahmin etmeye çalışabilirsiniz. Fakat bunu yaparken onu yargılamak gibi bir niyetiniz yoktur.

Sadece onu daha iyi anlamaya çalışmak istiyorsunuzdur. Bugün sezgileriniz son derece güçlüdür. Bazı konularda ters sonuçlar olduğunu düşünseniz bile, kendinizi büyük bir güce teslim ederek, her şey yolunda ve ben mutluyum diyebilirsiniz.Bazı insanlar yaşadığınız ilişki hakkında negatif konuştuğu halde, onları hemen susturarak dedikodu yapmaya çalıştıklarını düşünürsünüz. Hatta sizi kimsenin çekemediğine ve kıskandığına kendinizi inandırırsınız. Sabırsızlık bugün sizde hakim olabilir.

Fakat bir yandan da değişime ve yeniliklere oldukça açıksınızdır. Mantığınız bazı konularda sizi uyardığı halde, olumlu sonuçlara kendinizi öylesine hazırlamışsınızdır ki, bunun tam tersi olması size göre mümkün değildir. Bütün bu hissedilenler gün boyu etkilidir. İsteğiniz huzur bulmak ve mutlu olmaktır. Sorun, karmaşadan elinizden geldiği kadar kaçabilirsiniz. İç sesiniz ne derse desin, size göre her şey yolundadır. Benim tavsiyem, pozitif düşünmeyi sürdürmeniz ama yeri geldiğinde de mantığınızın sesini dinlemeyi bilmenizdir.