AKREP burcu 20 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Akrepler, Çarşamba günümüz Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Hızlı ve becerikli bir şekilde işlerimizin üstesinden gelebilmemizi sağlayan bu enerji, hem doğru kararlar vermemize hem de ilişki anlamında partnerimizle el ele verebilmemize fırsat tanıyor.

Boşuna üzüldüğümüz durumları, bize kendimizi umutsuz hissettiren konuları, boş yere geçirdiğimiz zamanı bugünkü enerjinin desteği sayesinde kolaylıkla fark edebiliriz. Bu fark ediş doğal olarak bizi umutlandırıcı ve ileriyi görmemizi sağlayıcıdır.Saat 10:03 itibariyle Ay-Pluto arasındaki görünüm, güçlü insanlardan destek görmenizi sağladığı gibi, bazı değişimlerin sizi çok daha önemli bir çevrenin içinde yer almaya hazırladığını belirtiyor. Yani artık hedef çıtanızı biraz daha yükseğe çıkarma vaktiniz. Siz kendinizi ifade etmekten çekinmeyin.

Ancak maddi konularda istikrarlı hareket etmeyi sürdürün.Saat 19:31 itibariyle Ay-Merkür arasında oluşan görünüm, hedefimizin farkında olarak, acele etmeden tüm seçenekleri gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Detayların bizi yorabileceği konusunda ikaz ederek, özellikle maddi konularda tedbirli olmaya çağırıyor.Güneşin ışığı, yüreğinizdeki tüm sıkıntıları alıp götürsün.