Akrep burcu 20 Ekim 2014 yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftaya önemli bir karşıtlık etkisi altında adım atmaktayız. Jüpiter ve Satürn gezegenleri arasında oluşacak bu görünüm sizler açısından ne anlam ifade etmekte birlikte inceleyelim. Jüpiter, iş hayatınızın gündelik temposu içinde özgürce hareket etmek, kararlar almak, liderlik etmek ihtiyacınızın göstergesi. Amacınız bir an önce kademe atlamak, daha iyi seviyeye gelerek başarı ve saygınlık kazanmak. Kısaca yükselmek. Jüpiterin bu alandaki en önemli dersi, kişinin yaptığı işi tüm ayrıntılarıyla öğrenebilmesi adına belli bir dönem hizmet görmesi veya bir ustanın yanında yetişmesi, böylece işini düzgün yapacak hale gelmesi anlamı taşır.

Eğer siz bir usta iseniz, bulunduğunuz alanda isminizi sürdürmeniz için canla başla çalışmanız demektir. Tabii ki, ustalaşma kolay değildir. Emek vermeyi, ter dökmeyi gerektirir. Zirveye ulaşmak için köle gibi çalışmanız, bir öğrenci gibi ders görmeniz lazımdır. Ancak o zaman pişer, olgunlaşır ve diğer insanlara örnek olursunuz. Bu karşıtlık başta sağlığınız olmak üzere, iş ilişkilerinizde, fiziksel bedeniniz ve ruhsal gücünüz anlamında stresten uzak durmanız gerektiğinin de işaretidir.Satürn Terazi burcu seyri ise, ideallerinize ulaşmak için önünüzde savaşmanız gereken bir zaman dilimini gösteriyor.

Bu zaman zarfında ne olursa olsun eski yanlışlarınızı tekrarlamamanız, yeri geldiğinde üç maymunu oynamanız lazım. Yoksa fazlasıyla yorulursunuz. İstikrarlı bir şekilde büyümeyi kabul etmeniz gerekiyor. Çünkü bunlar sizi ileriye taşıyacak yapı taşlarıdır. Amacınız için mücadele etmeniz, işinizin sizin yaşamınızdaki önemiyle kendi hayatınızın anlamı üzerinde düşünmelisiniz.